Safety control UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 946 239 |
| 946 239 |
| 223 994 |
| 190 378 |
| 190 378 |
| 27,02 |
| 20,12 |
| 192 878 |
| 358 364 |
| 0 |
| 551 242 |
| 0,20 |
| 1,86 |
| - |
| - |
| 23,68 |
| 224 104 |
| 2024 |
|---|
| 946 239 |
| 946 239 |
| 223 994 |
| 190 378 |
| 190 378 |
| 27,02 |
| 20,12 |
| 192 878 |
| 358 364 |
| 0 |
| 551 242 |
| 0,20 |
| 1,86 |
| - |
| - |
| 23,68 |
| 224 104 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
946 239 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
946 239 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
223 994 €- *
Grynasis pelnas (€)
190 378 €- *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
190 378 €- *
Bendras pelningumas (%)
27,02 %- *
Grynasis pelningumas (%)
20,12 %- *
Nuosavas kapitalas (€)
192 878 €- *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
358 364 €- *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
551 242 €- *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,20 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,86 - *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
23,68 %- *
EBIT (€)
224 104 €- *
