"Sancus", UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 386 666 |
| 193 333 |
| 90 664 |
| 77 061 |
| 38 531 |
| 25,13 |
| 19,93 |
| 179 497 |
| 6 777 |
| 9 413 |
| 176 861 |
| 0,44 |
| 0,04 |
| 28,08 |
| 108 575 |
| 25,13 |
| 97 186 |
| 2024 |
|---|
| 298 246 |
| 149 123 |
| 65 424 |
| 62 131 |
| 31 066 |
| 25,06 |
| 20,83 |
| 111 629 |
| 50 245 |
| 3 673 |
| 158 201 |
| 0,36 |
| 0,45 |
| 26,99 |
| 80 485 |
| 25,06 |
| 74 745 |
| 2025 |
|---|
| 268 587 |
| 134 294 |
| 50 140 |
| 47 132 |
| 23 566 |
| 20,98 |
| 17,55 |
| 88 760 |
| 1 845 |
| 0 |
| 90 605 |
| 0,33 |
| 0,02 |
| 22,35 |
| 60 031 |
| 20,98 |
| 56 358 |
| 2025 |
|---|
| 268 587 |
| 134 294 |
| 50 140 |
| 47 132 |
| 23 566 |
| 20,98 |
| 17,55 |
| 88 760 |
| 1 845 |
| 0 |
| 90 605 |
| 0,33 |
| 0,02 |
| 22,35 |
| 60 031 |
| 20,98 |
| 56 358 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
268 587 €-10 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
134 294 €-10 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
50 140 €-23 % *
Grynasis pelnas (€)
47 132 €-24 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
23 566 €-24 % *
Bendras pelningumas (%)
20,98 %-16,28 % *
Grynasis pelningumas (%)
17,55 %-15,75 % *
Nuosavas kapitalas (€)
88 760 €-20 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 845 €-96 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €-100 % *
Trumpalaikis turtas (€)
90 605 €-43 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,33 -8,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,02 -95,56 % *
EBITDA marža (%)
22,35 %-17,19 % *
EBITDA (€)
60 031 €-25 % *
EBIT marža (%)
20,98 %-16,28 % *
EBIT (€)
56 358 €-25 % *
