Šilutės r. Vainuto gimnazija
Rekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisTeisinė forma
Biudžetinė įstaigaĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
1994-11-24Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
NenurodytaŽymos
- Paramos gavėjas
Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Patikimumas
Reitingas nėra skaičiuojamas dėl specifinės įmonės teisinės formos.
Daugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
87* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 346,79 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
Duomenų nėraKreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
7
SąsajosIšsamus monitoringas
36
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
1247
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
NeapskaičiuotaFinansiniai rodikliai
Šilutės r. Vainuto gimnazija nėra pateikusi finansinės atskaitomybės ataskaitų
Šilutės r. Vainuto gimnazija nėra pateikusi finansinių ataskaitų arba duomenys nėra viešai prieinami. Patikrinkite vėliau – informacija gali būti atnaujinta.
Peržiūrėti įmones su finansinėmis ataskaitomisKredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(2)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
2025-10-30eI3-3309-535/20253-61-3-05510-2024-2 | Atsakovas:Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija Pareiškėjas:Šilutės r. Vainuto gimnazija | Esmė: Dėl įpareigojimo atlikti veiksmus Nutartis: Skundas (prašymas) atmestas | Regionų administracinis teismas | 4 | |
2024-12-18eAS-868-525/20243-61-3-05510-2024-2 | Atsakovas:Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija Pareiškėjas:Šilutės r. Vainuto gimnazija | Esmė: Dėl 2024 11 07 nutarties Nutartis: Nutartis palikta nepakeista. | Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas | 1 |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Įmonės autoparkas
Valdomos valdytojas-savininkas teisėmis: 2
Valdomos valdytojas teisėmis: 3
Valdomas savininkas teisėmis: 0
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
5
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Pirma registracija | Masė | Degalai |
|---|---|---|---|---|---|---|
FORD TRANSIT | Autobusas iki 5t | 2 402,00 cm³ | 2006-12-19 | 2 535,00 kg | Dyzelinas | |
IVECO 50C15V | Autobusas iki 5t | 2 998,00 cm³ | 2009-08-20 | 3 200,00 kg | Dyzelinas | |
IVECO 50C15 | Autobusas iki 5t | 2 998,00 cm³ | 2015-08-28 | 3 400,00 kg | Dyzelinas | |
IVECO 50C18 | Autobusas iki 5t | 2 998,00 cm³ | 2023-08-23 | 3 630,00 kg | Dyzelinas | |
MERCUS MB SPRINTER | Autobusas virš 5t | 1 950,00 cm³ | 2022-10-20 | 3 800,00 kg | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Šilutės r. Vainuto gimnazija neturi registruotų prekės ženklų
Šilutės r. Vainuto gimnazija Lietuvoje nėra registravusi jokių prekės ženklų.
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
565 2024-08-30 | 2024-08-30 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
565 2024-08-30 | 2024-08-30 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
565 2024-08-30 | 2024-08-30 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
564 2024-08-30 | 2024-08-30 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
565 2024-08-30 | 2024-08-30 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
43* per paskutinius metusSutarčių vertė
12 791 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2024-11-26 | Šilutės Žibų pradinė mokykla | 378 € | Pramoninių transporto priemonių nuoma su vairuotoju |
2024-09-20 | Šilutės atviras jaunimo centras | 93 € | Transporto nuoma |
2024-08-20 | Šilutės atviras jaunimo centras | 138 € | Transporto nuoma |
2024-07-04 | Šilutės atviras jaunimo centras | 298 € | Transporto nuoma |
2024-07-04 | Šilutės meno mokykla | 38 € | Miesto ir tolimojo susisiekimo autobusų nuoma su vairuotoju |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2026-06-30 | Šilutės r. Vainuto gimnazija | 68 € | Mokymo priemonės |
2025-09-22 | Šilutės r. Vainuto gimnazija | 204 € | Daržovės |
2025-09-19 | Šilutės r. Vainuto gimnazija | 107 € | Kepiniai |
2025-09-17 | Šilutės r. Vainuto gimnazija | 1 020 € | Draudimo nuo finansinių nuostolių paslaugos |
2025-09-17 | Šilutės r. Vainuto gimnazija | 847 € | Draudimo nuo finansinių nuostolių paslaugos |
Straipsnių archyvas
Šilutės r. Vainuto gimnazija neturi straipsnių spaudoje
Šilutės r. Vainuto gimnazija nėra paminėta jokiuose mūsų duomenų bazės spaudos straipsniuose.
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Bendrasis pagrindinis ir vidurinis ugdymasComp. code:
190398245Reg. date:
1994-11-07Turnover:
-No. of employees:
88Category:
Bendrasis pagrindinis ir vidurinis ugdymasComp. code:
190398398Reg. date:
1994-11-07Turnover:
-No. of employees:
84Category:
Bendrasis pagrindinis ir vidurinis ugdymasComp. code:
190545695Reg. date:
1994-11-02Turnover:
-No. of employees:
86Category:
Bendrasis pagrindinis ir vidurinis ugdymasComp. code:
290547170Reg. date:
1994-11-02Turnover:
-No. of employees:
68Category:
Bendrasis pagrindinis ir vidurinis ugdymasComp. code:
290918120Reg. date:
1994-11-02Turnover:
-No. of employees:
58Aprašymas
Apie Šilutės r. Vainuto gimnazija
Šilutės r. Vainuto gimnazija buvo įkurta 1994-11-24. Pagrindinė įmonės veikla – Bendrasis pagrindinis ir vidurinis ugdymas (85.31.00 - EVRK 2.1), 85.31.00. Bendrovės atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.Dėmesio – bendrovė ilgiau nei 12 mėnesių Registro tvarkytojui nėra pateikusi metinės finansinės atskaitomybės dokumentų. SODRA duomenimis 2026-08-25 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 87. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Šilutės r. sav., Vainutas, Tauragės g. 14, LT-99432.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: plėtoti dvasines, intelektines ir fizines mokinio galias, bendrąsias ir esmines dalykines kompetencijas, būtinas sėkmingam tolimesniam mokymuisi, profesinei karjerai ir savarankiškam gyvenimui, aktyviam dalyvavimui pilietiniame, kultūriniame ir socialiniame gyvenime, užtikrinti kokybišką specialiųjų poreikių mokinių ugdymą. Veiklos rūšys: vidurinis ugdymas, kodas 85.31.20; pagrindinis ugdymas, kodas 85.31.10; ikimokyklinis ugdymas, kodas 85.10.10; priešmokyklinis ugdymas, kodas 85.10.20; vaikų poilsio stovyklų veikla, kodas 55.20.20
Visi duomenys apie Šilutės r. Vainuto gimnazija yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Šilutės r. Vainuto gimnazija veikla?
Šilutės r. Vainuto gimnazija veikla yra: bendrasis pagrindinis ir vidurinis ugdymas (85.31.00 - evrk 2.1).
Kas yra Šilutės r. Vainuto gimnazija įmonės vadovas?
Šilutės r. Vainuto gimnazija įmonės vadovas yra Laima Barakauskienė (Direktorė).
Kokie yra Šilutės r. Vainuto gimnazija įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 190697735
Registracijos adresas: Šilutės r. sav., Vainutas, Tauragės g. 14, LT-99432
Koks yra Šilutės r. Vainuto gimnazija įmonės kodas?
Šilutės r. Vainuto gimnazija įmonės kodas yra 190697735.
Kiek darbuotojų dirba Šilutės r. Vainuto gimnazija?
Šilutės r. Vainuto gimnazija turi 87 darbuotojus (2026-08-25).
Koks yra Šilutės r. Vainuto gimnazija registracijos adresas?
Šilutės r. Vainuto gimnazija registracijos adresas yra Šilutės r. sav., Vainutas, Tauragės g. 14, LT-99432.
Ar Šilutės r. Vainuto gimnazija turi skolų?
Šilutės r. Vainuto gimnazija neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.