"Sintela", MB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 101 998 |
| - |
| 12 059 |
| 11 958 |
| - |
| 13,44 |
| 11,72 |
| 33 382 |
| 211 452 |
| 177 077 |
| 67 757 |
| -1,33 |
| 6,33 |
| - |
| - |
| 12,34 |
| 12 590 |
| 2024 |
|---|
| 258 247 |
| - |
| -24 854 |
| -24 854 |
| - |
| -14,57 |
| -9,62 |
| -75 255 |
| 295 187 |
| 180 728 |
| 39 204 |
| -0,95 |
| -3,92 |
| - |
| - |
| -20,91 |
| -53 987 |
| 2025 |
|---|
| 260 911 |
| 260 911 |
| 2 670 |
| 2 670 |
| 2 670 |
| 16,57 |
| 1,02 |
| -73 341 |
| 233 314 |
| 141 106 |
| 18 867 |
| -0,80 |
| -3,18 |
| - |
| - |
| 11,61 |
| 30 281 |
| 2025 |
|---|
| 260 911 |
| 260 911 |
| 2 670 |
| 2 670 |
| 2 670 |
| 16,57 |
| 1,02 |
| -73 341 |
| 233 314 |
| 141 106 |
| 18 867 |
| -0,80 |
| -3,18 |
| - |
| - |
| 11,61 |
| 30 281 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
260 911 €1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
260 911 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 670 €111 % *
Grynasis pelnas (€)
2 670 €111 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 670 €- *
Bendras pelningumas (%)
16,57 %213,73 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,02 %110,60 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-73 341 €3 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
233 314 €-21 % *
Ilgalaikis turtas (€)
141 106 €-22 % *
Trumpalaikis turtas (€)
18 867 €-52 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,80 15,79 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-3,18 18,88 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
11,61 %155,52 % *
EBIT (€)
30 281 €156 % *
