Stadela UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 43 661 |
| 13 905 |
| 756 |
| 718 |
| 229 |
| 7,52 |
| 1,64 |
| 7 675 |
| 28 337 |
| 32 005 |
| 4 007 |
| -0,48 |
| 3,69 |
| 14,62 |
| 6 384 |
| 7,52 |
| 3 282 |
| 2023 |
|---|
| 41 041 |
| 17 317 |
| 1 165 |
| 1 107 |
| 467 |
| 8,65 |
| 2,70 |
| 8 782 |
| 25 016 |
| 28 903 |
| 4 895 |
| -0,49 |
| 2,85 |
| 16,21 |
| 6 651 |
| 8,65 |
| 3 549 |
| 2024 |
|---|
| 66 738 |
| 33 369 |
| 2 542 |
| 2 161 |
| 1 081 |
| 8,92 |
| 3,24 |
| 10 943 |
| 24 046 |
| 25 801 |
| 9 188 |
| -0,22 |
| 2,20 |
| 13,57 |
| 9 056 |
| 8,92 |
| 5 954 |
| 2024 |
|---|
| 66 738 |
| 33 369 |
| 2 542 |
| 2 161 |
| 1 081 |
| 8,92 |
| 3,24 |
| 10 943 |
| 24 046 |
| 25 801 |
| 9 188 |
| -0,22 |
| 2,20 |
| 13,57 |
| 9 056 |
| 8,92 |
| 5 954 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
66 738 €63 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
33 369 €93 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 542 €118 % *
Grynasis pelnas (€)
2 161 €95 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 081 €131 % *
Bendras pelningumas (%)
8,92 %3,12 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,24 %20,00 % *
Nuosavas kapitalas (€)
10 943 €25 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
24 046 €-4 % *
Ilgalaikis turtas (€)
25 801 €-11 % *
Trumpalaikis turtas (€)
9 188 €88 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,22 55,10 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,20 -22,81 % *
EBITDA marža (%)
13,57 %-16,29 % *
EBITDA (€)
9 056 €36 % *
EBIT marža (%)
8,92 %3,12 % *
EBIT (€)
5 954 €68 % *
