Stebita, UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 131 584 |
| 43 861 |
| 1 379 |
| 1 275 |
| 425 |
| 23,68 |
| 0,97 |
| 128 906 |
| 35 863 |
| 11 952 |
| 152 096 |
| 0,88 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 1,05 |
| 1 380 |
| 2024 |
|---|
| 154 909 |
| 51 636 |
| 8 118 |
| 7 689 |
| 2 563 |
| 25,76 |
| 4,96 |
| 136 595 |
| 35 141 |
| 7 736 |
| 163 375 |
| 0,83 |
| 0,26 |
| - |
| - |
| 5,13 |
| 7 953 |
| 2025 |
|---|
| 110 767 |
| 36 922 |
| -9 854 |
| -9 854 |
| -3 285 |
| 25,27 |
| -8,90 |
| 126 741 |
| 30 099 |
| 3 519 |
| 152 223 |
| 1,10 |
| 0,24 |
| - |
| - |
| -9,03 |
| -9 999 |
| 2025 |
|---|
| 110 767 |
| 36 922 |
| -9 854 |
| -9 854 |
| -3 285 |
| 25,27 |
| -8,90 |
| 126 741 |
| 30 099 |
| 3 519 |
| 152 223 |
| 1,10 |
| 0,24 |
| - |
| - |
| -9,03 |
| -9 999 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
110 767 €-29 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
36 922 €-29 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-9 854 €-221 % *
Grynasis pelnas (€)
-9 854 €-228 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-3 285 €-228 % *
Bendras pelningumas (%)
25,27 %-1,90 % *
Grynasis pelningumas (%)
-8,90 %-279,44 % *
Nuosavas kapitalas (€)
126 741 €-7 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
30 099 €-14 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 519 €-55 % *
Trumpalaikis turtas (€)
152 223 €-7 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,10 32,53 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,24 -7,69 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-9,03 %-276,02 % *
EBIT (€)
-9 999 €-226 % *
