ŠVAROS MISIJA, UAB
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
1997-04-07Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 896,00 EURVeiklos sritis
Kita valymo veikla (81.23.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
A
AukščiausiasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
233* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
1 299,13 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
4 629 612 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
166
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
41
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaŠVAROS MISIJA, UAB finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 4 113 941 |
| 16 426 |
| 156 131 |
| 128 224 |
| 512 |
| 86,10 |
| 3,12 |
| 535 883 |
| 701 815 |
| 440 523 |
| 1 022 744 |
| 2024 |
|---|
| 4 510 172 |
| 18 479 |
| 138 957 |
| 116 945 |
| 479 |
| 86,61 |
| 2,59 |
| 524 829 |
| 756 095 |
| 454 529 |
| 1 064 442 |
| 2025 |
|---|
| 4 629 612 |
| 19 833 |
| 73 782 |
| 61 611 |
| 264 |
| 87,04 |
| 1,33 |
| 476 440 |
| 733 831 |
| 377 329 |
| 1 048 187 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 4 629 612 |
| 19 833 |
| 73 782 |
| 61 611 |
| 264 |
| 87,04 |
| 1,33 |
| 476 440 |
| 733 831 |
| 377 329 |
| 1 048 187 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
4 629 612 €3 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
19 833 €7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
73 782 €-47 % *
Grynasis pelnas (€)
61 611 €-47 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
264 €-45 % *
Bendras pelningumas (%)
87,04 %0,50 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,33 %-48,65 % *
Nuosavas kapitalas (€)
476 440 €-9 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
733 831 €-3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
377 329 €-17 % *
Trumpalaikis turtas (€)
1 048 187 €-2 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(2)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
2024-10-01e2A-552-577/20242-56-3-00065-2017-7 | Atsakovas:UAB "Dumesta" ir ko Atsakovo atstovas:UAB "Tytus" | Esmė: Dėl įmonės veiklos pripažinimo pasibaigusia Nutartis: Sprendimas paliktas nepakeistas, o skundas atmestas | Lietuvos apeliacinis teismas | 2 | |
2024-07-09eB2-14-390/20242-56-3-00065-2017-7 | Atsakovas:UAB "Dumesta" ir ko Atsakovo atstovas:UAB "Tytus" | Esmė: Dėl bankroto bylos iškėlimo Nutartis: Priimtas sprendimas dėl įmonės pabaigos | Kauno apygardos teismas | 4 |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
20
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
OPEL ASTRA SPORTS TOURERPirma registracija: 2018-06-04 | Keleivinis automobilis | 1 598,00 cm³ | Dyzelinas | |
OPEL ASTRAPirma registracija: 2017-01-17 | Keleivinis automobilis | 1 598,00 cm³ | Dyzelinas | |
CITROEN BERLINGOPirma registracija: 2019-11-20 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 1 199,00 cm³ | Benzinas | |
CITROEN BERLINGOPirma registracija: 2019-07-26 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 1 199,00 cm³ | Benzinas | |
CITROEN C4Pirma registracija: 2022-01-07 | Keleivinis automobilis | 1 199,00 cm³ | Benzinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Ženklo vizualizacija | Prekės ženklas | Tipas | Paraiškos Nr. | Registracijos Nr. | Galioja iki | Statusas |
|---|---|---|---|---|---|---|
N/A | DŽERALDO RAMOŠKOS PREKYBOS ĮMONĖ | Grafinis | 98-3300 | - | - | Nežinomas |
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2026 m. I ketv. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2025 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2025 m. I-III ketv. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2025 m. I pusm. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2025 m. I ketv. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
LA-584 (12.8 Mr) 2026-04-17 | 2026-05-07 / 2027-05-06 | Marijampolės savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
LA-749 (12.8 Mr) 2025-05-07 | 2025-05-07 / 2026-05-06 | Marijampolės savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
LA-222 (12.8 Mr) 2025-02-12 | 2025-02-20 / 2025-04-21 | Marijampolės savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
LA-349 (12.8.E) 2024-02-21 | 2024-02-21 / 2025-02-21 | Marijampolės savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
LA-232 (12.8.E) 2023-02-03 | 2023-02-14 / 2024-02-13 | Marijampolės savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
3* per paskutinius metusSutarčių vertė
420 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2025-10-06 | Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos | 220 € | Transporto priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir kitos paslaugos |
2025-07-28 | Marijampolės "Ryto" progimnazija | 40 € | Automobilių remonto ir priežiūros paslaugos |
2025-07-03 | Suvalkijos socialinės globos namai | 160 € | Automobilių plovimo ir panašios paslaugos |
2025-02-10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės autobusų parkas" | 6 € | Kilimėliai |
2025-01-30 | Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės autobusų parkas" | 206 € | Asmens higienos gaminiai |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Šaltinis | Straipsnis | Data |
|---|---|---|
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Kita valymo veiklaComp. code:
134857136Reg. date:
1997-01-14Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
104Category:
Kita valymo veiklaComp. code:
152409729Reg. date:
1990-12-28Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
172Category:
Kita valymo veiklaComp. code:
175606358Reg. date:
1990-11-16Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
93Category:
Kita valymo veiklaComp. code:
164702526Reg. date:
1995-07-20Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
81Category:
Kita valymo veiklaComp. code:
172208281Reg. date:
1990-11-22Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
105Aprašymas
Apie ŠVAROS MISIJA, UAB
ŠVAROS MISIJA, UAB buvo įkurta 1997-04-07. Pagrindinė įmonės veikla – Kita valymo veikla (81.23.00 - EVRK 2.1), 81.23.00. Bendrovė valdoma 2 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais ŠVAROS MISIJA, UAB pardavimo pajamos buvo 4 629 612 EUR, grynasis pelnas 61 611 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 233. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Marijampolė, Sasnavos g. 68, LT-68110.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Vykdyti komercinę ūkinę veiklą, sukurti naujas darbo vietas ir gauti maksimalų pelną. Bendrovės ūkinės komercinės veiklos pobūdis yra: butų bei kitų patalpų valymas ir tvarkymas, baldų ir kilimų valymas, skverų, parkų, kapinių ir kitų žaliųjų plotų tvarkymas, želdinimas ir želdinių priežiūra, mažmeninė bei didmeninė prekyba, dekoratyvinė sodininkystė, architektūros ir inžinerijos veikla bei su ja susijusios techninės konsultacijos, transporto agentūrų veikla, krovinių tvarkymas, laikymas, gabenimas ir sandėliavimas, kita papildomoji sausumos transporto veikla, kelionių agentūrų ir ekskursijų organizatorių veikla, paslaugų turistams teikimas, poilsio organizavimo veikla, transporto priemonių nuoma ir pardavimas (komisinė prekyba)
Visi duomenys apie ŠVAROS MISIJA, UAB yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra ŠVAROS MISIJA, UAB veikla?
ŠVAROS MISIJA, UAB veikla yra: kita valymo veikla (81.23.00 - evrk 2.1).
Kokios yra ŠVAROS MISIJA, UAB pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, ŠVAROS MISIJA, UAB pajamos buvo 4 629 612 EUR (2025 m.).
Kas yra ŠVAROS MISIJA, UAB įmonės vadovas?
ŠVAROS MISIJA, UAB įmonės vadovas yra Ingrida Ramoškienė (Direktorė).
Kokie yra ŠVAROS MISIJA, UAB įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 151340358
PVM mokėtojo kodas: LT513403515
Registracijos adresas: Marijampolė, Sasnavos g. 68, LT-68110
Koks yra ŠVAROS MISIJA, UAB įmonės kodas?
ŠVAROS MISIJA, UAB įmonės kodas yra 151340358.
Ar ŠVAROS MISIJA, UAB yra patikima įmonė?
ŠVAROS MISIJA, UAB įmonės Pre-Score* reitingas yra A - kas rodo aukščiausią įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba ŠVAROS MISIJA, UAB?
ŠVAROS MISIJA, UAB turi 233 darbuotojus (2026-05-14).
Koks yra ŠVAROS MISIJA, UAB registracijos adresas?
ŠVAROS MISIJA, UAB registracijos adresas yra Marijampolė, Sasnavos g. 68, LT-68110.
Ar ŠVAROS MISIJA, UAB turi skolų?
ŠVAROS MISIJA, UAB neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

