T&S Coin MB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 178 276 |
| - |
| 23 101 |
| 23 101 |
| - |
| 41,76 |
| 12,96 |
| 23 602 |
| 77 483 |
| 0 |
| 92 270 |
| 0,08 |
| 3,28 |
| - |
| - |
| 12,94 |
| 23 065 |
| 2024 |
|---|
| 1 038 046 |
| - |
| 142 930 |
| 120 661 |
| - |
| 38,39 |
| 11,62 |
| 144 272 |
| 122 100 |
| 0 |
| 266 372 |
| 0,14 |
| 0,85 |
| - |
| - |
| 13,96 |
| 144 887 |
| 2025 |
|---|
| 2 242 671 |
| 1 401 669 |
| 222 372 |
| 185 383 |
| 115 864 |
| 30,72 |
| 8,27 |
| 329 656 |
| 285 671 |
| 10 808 |
| 587 888 |
| 0,13 |
| 0,87 |
| - |
| - |
| 10,10 |
| 226 614 |
| 2025 |
|---|
| 2 242 671 |
| 1 401 669 |
| 222 372 |
| 185 383 |
| 115 864 |
| 30,72 |
| 8,27 |
| 329 656 |
| 285 671 |
| 10 808 |
| 587 888 |
| 0,13 |
| 0,87 |
| - |
| - |
| 10,10 |
| 226 614 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
2 242 671 €116 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
1 401 669 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
222 372 €56 % *
Grynasis pelnas (€)
185 383 €54 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
115 864 €- *
Bendras pelningumas (%)
30,72 %-19,98 % *
Grynasis pelningumas (%)
8,27 %-28,83 % *
Nuosavas kapitalas (€)
329 656 €129 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
285 671 €134 % *
Ilgalaikis turtas (€)
10 808 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
587 888 €121 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,13 -7,14 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,87 2,35 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
10,10 %-27,65 % *
EBIT (€)
226 614 €56 % *
