Tado Račiūno įmonė Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 105 374 |
| 87 086 |
| 15 364 |
| 14 514 |
| 11 995 |
| 86,59 |
| 13,77 |
| 238 319 |
| 25 815 |
| 115 280 |
| 148 854 |
| 1,17 |
| 0,11 |
| - |
| - |
| 15,02 |
| 15 823 |
| 2023 |
|---|
| 117 186 |
| 117 186 |
| 17 477 |
| 16 457 |
| 16 457 |
| 83,22 |
| 14,04 |
| 254 776 |
| 45 383 |
| 117 447 |
| 182 712 |
| 1,17 |
| 0,18 |
| - |
| - |
| 17,70 |
| 20 737 |
| 2024 |
|---|
| 103 116 |
| 75 267 |
| 14 392 |
| 13 719 |
| 10 014 |
| 83,74 |
| 13,30 |
| 268 575 |
| 7 608 |
| 94 276 |
| 181 907 |
| 1,69 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 8,00 |
| 8 249 |
| 2024 |
|---|
| 103 116 |
| 75 267 |
| 14 392 |
| 13 719 |
| 10 014 |
| 83,74 |
| 13,30 |
| 268 575 |
| 7 608 |
| 94 276 |
| 181 907 |
| 1,69 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 8,00 |
| 8 249 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
103 116 €-12 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
75 267 €-36 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
14 392 €-18 % *
Grynasis pelnas (€)
13 719 €-17 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
10 014 €-39 % *
Bendras pelningumas (%)
83,74 %0,62 % *
Grynasis pelningumas (%)
13,30 %-5,27 % *
Nuosavas kapitalas (€)
268 575 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
7 608 €-83 % *
Ilgalaikis turtas (€)
94 276 €-20 % *
Trumpalaikis turtas (€)
181 907 €0 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,69 44,44 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,03 -83,33 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,00 %-54,80 % *
EBIT (€)
8 249 €-60 % *
