"Tankus miškas", UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -15 972 |
| -15 972 |
| -15 972 |
| - |
| - |
| 3 426 |
| 329 796 |
| 306 222 |
| 52 736 |
| - |
| 96,26 |
| - |
| - |
| - |
| -6 346 |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -29 316 |
| -29 316 |
| -29 316 |
| - |
| - |
| -25 890 |
| 454 893 |
| 466 333 |
| 751 |
| - |
| -17,57 |
| - |
| - |
| - |
| -16 971 |
| 2024 |
|---|
| 51 727 |
| 51 727 |
| 19 982 |
| 19 487 |
| 19 487 |
| 91,34 |
| 37,67 |
| -6 403 |
| 449 629 |
| 466 333 |
| 28 200 |
| -0,62 |
| -70,22 |
| - |
| - |
| 64,20 |
| 33 208 |
| 2024 |
|---|
| 51 727 |
| 51 727 |
| 19 982 |
| 19 487 |
| 19 487 |
| 91,34 |
| 37,67 |
| -6 403 |
| 449 629 |
| 466 333 |
| 28 200 |
| -0,62 |
| -70,22 |
| - |
| - |
| 64,20 |
| 33 208 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
51 727 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
51 727 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
19 982 €168 % *
Grynasis pelnas (€)
19 487 €166 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
19 487 €166 % *
Bendras pelningumas (%)
91,34 %- *
Grynasis pelningumas (%)
37,67 %- *
Nuosavas kapitalas (€)
-6 403 €75 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
449 629 €-1 % *
Ilgalaikis turtas (€)
466 333 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
28 200 €3 655 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,62 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-70,22 -299,66 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
64,20 %- *
EBIT (€)
33 208 €296 % *
