UAB "4 smilės" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 31 975 |
| 7 837 |
| 25 123 |
| 23 837 |
| 5 842 |
| 10,37 |
| 74,55 |
| 31 438 |
| 5 764 |
| 7 810 |
| 29 392 |
| 0,74 |
| 0,18 |
| - |
| - |
| 79,78 |
| 25 511 |
| 2023 |
|---|
| 31 039 |
| 7 683 |
| 20 680 |
| 17 578 |
| 4 351 |
| 6,14 |
| 56,63 |
| 49 016 |
| 48 337 |
| 40 866 |
| 56 487 |
| 0,26 |
| 0,99 |
| - |
| - |
| 66,63 |
| 20 680 |
| 2024 |
|---|
| 73 880 |
| 26 964 |
| 26 918 |
| 22 171 |
| 8 092 |
| 75,20 |
| 30,01 |
| 71 187 |
| 39 874 |
| 42 587 |
| 56 219 |
| 0,22 |
| 0,56 |
| - |
| - |
| 36,43 |
| 26 918 |
| 2024 |
|---|
| 73 880 |
| 26 964 |
| 26 918 |
| 22 171 |
| 8 092 |
| 75,20 |
| 30,01 |
| 71 187 |
| 39 874 |
| 42 587 |
| 56 219 |
| 0,22 |
| 0,56 |
| - |
| - |
| 36,43 |
| 26 918 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
73 880 €138 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
26 964 €251 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
26 918 €30 % *
Grynasis pelnas (€)
22 171 €26 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
8 092 €86 % *
Bendras pelningumas (%)
75,20 %1 124,76 % *
Grynasis pelningumas (%)
30,01 %-47,01 % *
Nuosavas kapitalas (€)
71 187 €45 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
39 874 €-18 % *
Ilgalaikis turtas (€)
42 587 €4 % *
Trumpalaikis turtas (€)
56 219 €0 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,22 -15,38 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,56 -43,43 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
36,43 %-45,32 % *
EBIT (€)
26 918 €30 % *
