UAB "4rally" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 251 252 |
| 68 275 |
| 56 295 |
| 53 480 |
| 14 533 |
| 100,00 |
| 21,29 |
| 56 052 |
| 4 517 |
| 3 516 |
| 181 700 |
| 0,23 |
| 0,08 |
| - |
| - |
| 22,69 |
| 57 015 |
| 2024 |
|---|
| 292 119 |
| 73 030 |
| 89 053 |
| 84 581 |
| 21 145 |
| 100,00 |
| 28,95 |
| 140 633 |
| 3 195 |
| 39 391 |
| 196 358 |
| 0,36 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| 30,32 |
| 88 573 |
| 2025 |
|---|
| 317 597 |
| 79 399 |
| 93 984 |
| 78 769 |
| 19 692 |
| 100,00 |
| 24,80 |
| 81 208 |
| 28 155 |
| 58 404 |
| 204 713 |
| 0,16 |
| 0,35 |
| - |
| - |
| 29,75 |
| 94 481 |
| 2025 |
|---|
| 317 597 |
| 79 399 |
| 93 984 |
| 78 769 |
| 19 692 |
| 100,00 |
| 24,80 |
| 81 208 |
| 28 155 |
| 58 404 |
| 204 713 |
| 0,16 |
| 0,35 |
| - |
| - |
| 29,75 |
| 94 481 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
317 597 €9 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
79 399 €9 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
93 984 €6 % *
Grynasis pelnas (€)
78 769 €-7 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
19 692 €-7 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
24,80 %-14,34 % *
Nuosavas kapitalas (€)
81 208 €-42 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
28 155 €781 % *
Ilgalaikis turtas (€)
58 404 €48 % *
Trumpalaikis turtas (€)
204 713 €4 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,16 -55,56 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,35 1 650,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
29,75 %-1,88 % *
EBIT (€)
94 481 €7 % *
