UAB "7 verslai" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 135 607 |
| 27 845 |
| 6 997 |
| 6 649 |
| 1 365 |
| 53,38 |
| 4,90 |
| 36 150 |
| 64 825 |
| 19 717 |
| 81 081 |
| 0,12 |
| 1,79 |
| - |
| - |
| 5,91 |
| 8 008 |
| 2024 |
|---|
| 168 032 |
| 53 856 |
| 20 803 |
| 19 764 |
| 6 335 |
| 57,12 |
| 11,76 |
| 55 914 |
| 73 021 |
| 33 538 |
| 95 000 |
| 0,13 |
| 1,31 |
| - |
| - |
| 13,26 |
| 22 275 |
| 2025 |
|---|
| 160 164 |
| 47 526 |
| 21 749 |
| 20 439 |
| 6 065 |
| 65,38 |
| 12,76 |
| 76 353 |
| 66 974 |
| 26 674 |
| 116 344 |
| 0,31 |
| 0,88 |
| - |
| - |
| 13,58 |
| 21 754 |
| 2025 |
|---|
| 160 164 |
| 47 526 |
| 21 749 |
| 20 439 |
| 6 065 |
| 65,38 |
| 12,76 |
| 76 353 |
| 66 974 |
| 26 674 |
| 116 344 |
| 0,31 |
| 0,88 |
| - |
| - |
| 13,58 |
| 21 754 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
160 164 €-5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
47 526 €-12 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
21 749 €5 % *
Grynasis pelnas (€)
20 439 €3 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
6 065 €-4 % *
Bendras pelningumas (%)
65,38 %14,46 % *
Grynasis pelningumas (%)
12,76 %8,50 % *
Nuosavas kapitalas (€)
76 353 €37 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
66 974 €-8 % *
Ilgalaikis turtas (€)
26 674 €-20 % *
Trumpalaikis turtas (€)
116 344 €22 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,31 138,46 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,88 -32,82 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
13,58 %2,41 % *
EBIT (€)
21 754 €-2 % *
