UAB "A klasės valymas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 112 168 |
| 8 472 |
| 389 |
| 283 |
| 21 |
| 76,57 |
| 0,25 |
| 51 129 |
| 4 685 |
| 2 |
| 55 113 |
| 0,45 |
| 0,09 |
| - |
| - |
| 0,35 |
| 389 |
| 2023 |
|---|
| 107 056 |
| 8 537 |
| 1 300 |
| 1 057 |
| 84 |
| 74,44 |
| 0,99 |
| 52 186 |
| 5 642 |
| 2 |
| 57 144 |
| 0,48 |
| 0,11 |
| - |
| - |
| 1,21 |
| 1 300 |
| 2024 |
|---|
| 123 904 |
| 10 325 |
| 4 588 |
| 3 831 |
| 319 |
| 82,84 |
| 3,09 |
| 38 017 |
| 10 861 |
| 2 |
| 48 320 |
| 0,30 |
| 0,29 |
| - |
| - |
| 3,70 |
| 4 588 |
| 2024 |
|---|
| 123 904 |
| 10 325 |
| 4 588 |
| 3 831 |
| 319 |
| 82,84 |
| 3,09 |
| 38 017 |
| 10 861 |
| 2 |
| 48 320 |
| 0,30 |
| 0,29 |
| - |
| - |
| 3,70 |
| 4 588 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
123 904 €16 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
10 325 €21 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
4 588 €253 % *
Grynasis pelnas (€)
3 831 €262 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
319 €280 % *
Bendras pelningumas (%)
82,84 %11,28 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,09 %212,12 % *
Nuosavas kapitalas (€)
38 017 €-27 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
10 861 €93 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
48 320 €-15 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,30 -37,50 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,29 163,64 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,70 %205,79 % *
EBIT (€)
4 588 €253 % *
