UAB "Alonza" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 124 920 |
| 31 152 |
| 77 003 |
| 73 135 |
| 18 238 |
| 81,18 |
| 58,55 |
| 109 425 |
| 73 058 |
| 88 009 |
| 93 660 |
| 0,55 |
| 0,67 |
| 95,72 |
| 119 576 |
| 81,18 |
| 101 404 |
| 2024 |
|---|
| 63 720 |
| 12 744 |
| 20 758 |
| 19 720 |
| 3 944 |
| 60,66 |
| 30,95 |
| 129 145 |
| 52 230 |
| 69 726 |
| 111 649 |
| 0,93 |
| 0,40 |
| 89,35 |
| 56 934 |
| 60,66 |
| 38 651 |
| 2025 |
|---|
| 95 215 |
| 19 043 |
| 42 733 |
| 40 169 |
| 8 034 |
| 73,53 |
| 42,19 |
| 169 314 |
| 34 729 |
| 53 055 |
| 150 988 |
| 1,22 |
| 0,21 |
| 92,78 |
| 88 338 |
| 73,53 |
| 70 009 |
| 2025 |
|---|
| 95 215 |
| 19 043 |
| 42 733 |
| 40 169 |
| 8 034 |
| 73,53 |
| 42,19 |
| 169 314 |
| 34 729 |
| 53 055 |
| 150 988 |
| 1,22 |
| 0,21 |
| 92,78 |
| 88 338 |
| 73,53 |
| 70 009 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
95 215 €49 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
19 043 €49 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
42 733 €106 % *
Grynasis pelnas (€)
40 169 €104 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
8 034 €104 % *
Bendras pelningumas (%)
73,53 %21,22 % *
Grynasis pelningumas (%)
42,19 %36,32 % *
Nuosavas kapitalas (€)
169 314 €31 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
34 729 €-34 % *
Ilgalaikis turtas (€)
53 055 €-24 % *
Trumpalaikis turtas (€)
150 988 €35 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,22 31,18 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,21 -47,50 % *
EBITDA marža (%)
92,78 %3,84 % *
EBITDA (€)
88 338 €55 % *
EBIT marža (%)
73,53 %21,22 % *
EBIT (€)
70 009 €81 % *
