UAB Andvida Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 163 981 |
| 133 318 |
| 39 080 |
| 37 983 |
| 30 880 |
| 81,76 |
| 23,16 |
| 23 341 |
| 29 864 |
| 13 817 |
| 39 388 |
| 0,06 |
| 1,28 |
| 83,24 |
| 136 505 |
| 81,76 |
| 134 063 |
| 2024 |
|---|
| 279 649 |
| 114 610 |
| 29 271 |
| 27 807 |
| 11 396 |
| 79,02 |
| 9,94 |
| 51 148 |
| 27 943 |
| 54 090 |
| 25 001 |
| -0,01 |
| 0,55 |
| 81,51 |
| 227 952 |
| 79,02 |
| 220 992 |
| 2025 |
|---|
| 289 905 |
| 157 557 |
| 6 913 |
| 6 498 |
| 3 532 |
| 70,93 |
| 2,24 |
| 57 646 |
| 49 579 |
| 44 688 |
| 62 537 |
| 0,04 |
| 0,86 |
| 75,31 |
| 218 326 |
| 70,93 |
| 205 625 |
| 2025 |
|---|
| 289 905 |
| 157 557 |
| 6 913 |
| 6 498 |
| 3 532 |
| 70,93 |
| 2,24 |
| 57 646 |
| 49 579 |
| 44 688 |
| 62 537 |
| 0,04 |
| 0,86 |
| 75,31 |
| 218 326 |
| 70,93 |
| 205 625 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
289 905 €4 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
157 557 €37 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
6 913 €-76 % *
Grynasis pelnas (€)
6 498 €-77 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 532 €-69 % *
Bendras pelningumas (%)
70,93 %-10,24 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,24 %-77,46 % *
Nuosavas kapitalas (€)
57 646 €13 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
49 579 €77 % *
Ilgalaikis turtas (€)
44 688 €-17 % *
Trumpalaikis turtas (€)
62 537 €150 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,04 500,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,86 56,36 % *
EBITDA marža (%)
75,31 %-7,61 % *
EBITDA (€)
218 326 €-4 % *
EBIT marža (%)
70,93 %-10,24 % *
EBIT (€)
205 625 €-7 % *
