UAB Antsiuvai 24 Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 1 000 |
| 0 |
| 1 000 |
| 0 |
| - |
| 0,00 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2025 |
|---|
| 12 030 |
| - |
| 2 234 |
| 1 877 |
| - |
| 24,28 |
| 15,60 |
| 2 877 |
| 3 981 |
| 0 |
| 6 858 |
| 0,24 |
| 1,38 |
| - |
| - |
| 19,44 |
| 2 339 |
| 2025 |
|---|
| 12 030 |
| - |
| 2 234 |
| 1 877 |
| - |
| 24,28 |
| 15,60 |
| 2 877 |
| 3 981 |
| 0 |
| 6 858 |
| 0,24 |
| 1,38 |
| - |
| - |
| 19,44 |
| 2 339 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
12 030 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
2 234 €- *
Grynasis pelnas (€)
1 877 €- *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
24,28 %- *
Grynasis pelningumas (%)
15,60 %- *
Nuosavas kapitalas (€)
2 877 €188 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 981 €- *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €-100 % *
Trumpalaikis turtas (€)
6 858 €- *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,24 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,38 - *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
19,44 %- *
EBIT (€)
2 339 €- *
