UAB "Anvyga" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 10 125 |
| 10 125 |
| -5 605 |
| -5 605 |
| -5 605 |
| -55,20 |
| -55,36 |
| -5 339 |
| 156 822 |
| 131 334 |
| 20 149 |
| -6,46 |
| -29,37 |
| - |
| - |
| -55,20 |
| -5 589 |
| 2023 |
|---|
| 28 300 |
| 28 300 |
| 2 889 |
| 2 889 |
| 2 889 |
| 65,98 |
| 10,21 |
| -2 450 |
| 133 983 |
| 124 082 |
| 7 451 |
| -4,39 |
| -54,69 |
| - |
| - |
| 65,98 |
| 18 671 |
| 2024 |
|---|
| 26 400 |
| 26 400 |
| 3 021 |
| 3 021 |
| 3 021 |
| 78,40 |
| 11,44 |
| 571 |
| 120 381 |
| 116 832 |
| 4 120 |
| -4,40 |
| 210,82 |
| - |
| - |
| 11,46 |
| 3 025 |
| 2024 |
|---|
| 26 400 |
| 26 400 |
| 3 021 |
| 3 021 |
| 3 021 |
| 78,40 |
| 11,44 |
| 571 |
| 120 381 |
| 116 832 |
| 4 120 |
| -4,40 |
| 210,82 |
| - |
| - |
| 11,46 |
| 3 025 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
26 400 €-7 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
26 400 €-7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 021 €5 % *
Grynasis pelnas (€)
3 021 €5 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 021 €5 % *
Bendras pelningumas (%)
78,40 %18,82 % *
Grynasis pelningumas (%)
11,44 %12,05 % *
Nuosavas kapitalas (€)
571 €123 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
120 381 €-10 % *
Ilgalaikis turtas (€)
116 832 €-6 % *
Trumpalaikis turtas (€)
4 120 €-45 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-4,40 -0,23 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
210,82 485,48 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
11,46 %-82,63 % *
EBIT (€)
3 025 €-84 % *
