UAB "ARMADINI" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 42 986 |
| 10 747 |
| 23 051 |
| 21 898 |
| 5 475 |
| 94,72 |
| 50,94 |
| 2 412 |
| 9 369 |
| 794 |
| 10 987 |
| 0,04 |
| 3,88 |
| - |
| - |
| 53,62 |
| 23 051 |
| 2023 |
|---|
| 28 097 |
| 7 024 |
| 12 812 |
| 12 171 |
| 3 043 |
| 95,69 |
| 43,32 |
| 14 583 |
| 4 590 |
| 525 |
| 18 648 |
| 0,50 |
| 0,31 |
| - |
| - |
| 45,60 |
| 12 812 |
| 2024 |
|---|
| 7 560 |
| 3 000 |
| 672 |
| 638 |
| 253 |
| 98,20 |
| 8,44 |
| 15 221 |
| 1 815 |
| 517 |
| 16 519 |
| 1,94 |
| 0,12 |
| - |
| - |
| 8,89 |
| 672 |
| 2024 |
|---|
| 7 560 |
| 3 000 |
| 672 |
| 638 |
| 253 |
| 98,20 |
| 8,44 |
| 15 221 |
| 1 815 |
| 517 |
| 16 519 |
| 1,94 |
| 0,12 |
| - |
| - |
| 8,89 |
| 672 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
7 560 €-73 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
3 000 €-57 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
672 €-95 % *
Grynasis pelnas (€)
638 €-95 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
253 €-92 % *
Bendras pelningumas (%)
98,20 %2,62 % *
Grynasis pelningumas (%)
8,44 %-80,52 % *
Nuosavas kapitalas (€)
15 221 €4 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 815 €-60 % *
Ilgalaikis turtas (€)
517 €-2 % *
Trumpalaikis turtas (€)
16 519 €-11 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,94 288,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,12 -61,29 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,89 %-80,50 % *
EBIT (€)
672 €-95 % *
