UAB "Armafrė" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 262 997 |
| 30 160 |
| 9 371 |
| 8 902 |
| 1 021 |
| 17,98 |
| 3,38 |
| 57 630 |
| 27 222 |
| 16 583 |
| 68 269 |
| 0,16 |
| 0,47 |
| - |
| - |
| 3,56 |
| 9 371 |
| 2024 |
|---|
| 253 094 |
| 22 884 |
| -66 727 |
| -66 727 |
| -6 033 |
| -9,93 |
| -26,36 |
| -9 097 |
| 63 418 |
| 17 457 |
| 36 864 |
| -0,03 |
| -6,97 |
| - |
| - |
| -26,36 |
| -66 727 |
| 2025 |
|---|
| 407 661 |
| 32 823 |
| 19 797 |
| 19 797 |
| 1 594 |
| 12,92 |
| 4,86 |
| 10 700 |
| 39 073 |
| 12 015 |
| 37 758 |
| 0,03 |
| 3,65 |
| - |
| - |
| 4,68 |
| 19 065 |
| 2025 |
|---|
| 407 661 |
| 32 823 |
| 19 797 |
| 19 797 |
| 1 594 |
| 12,92 |
| 4,86 |
| 10 700 |
| 39 073 |
| 12 015 |
| 37 758 |
| 0,03 |
| 3,65 |
| - |
| - |
| 4,68 |
| 19 065 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
407 661 €61 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
32 823 €43 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
19 797 €130 % *
Grynasis pelnas (€)
19 797 €130 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 594 €126 % *
Bendras pelningumas (%)
12,92 %230,11 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,86 %118,44 % *
Nuosavas kapitalas (€)
10 700 €218 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
39 073 €-38 % *
Ilgalaikis turtas (€)
12 015 €-31 % *
Trumpalaikis turtas (€)
37 758 €2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,03 200,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
3,65 152,37 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,68 %117,75 % *
EBIT (€)
19 065 €129 % *
