UAB "Astir Vision"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2011-12-20Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 896,00 EURVeiklos sritis
Optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba (26.70.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
6* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
3 091,75 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
382 614 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
21
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
42
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "Astir Vision" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 297 270 |
| 49 545 |
| 28 807 |
| -28 807 |
| -4 801 |
| 13,37 |
| -9,69 |
| 177 859 |
| 107 055 |
| 24 038 |
| 215 448 |
| 0,44 |
| 0,60 |
| 14,93 |
| 44 373 |
| 13,37 |
| 39 738 |
| 2023 |
|---|
| 449 601 |
| 74 934 |
| 28 914 |
| 24 618 |
| 4 103 |
| 31,40 |
| 5,48 |
| 202 477 |
| 90 242 |
| 19 403 |
| 209 284 |
| 0,30 |
| 0,45 |
| 32,43 |
| 145 792 |
| 31,40 |
| 141 157 |
| 2024 |
|---|
| 382 614 |
| 63 769 |
| 17 923 |
| 15 235 |
| 2 539 |
| 19,05 |
| 3,98 |
| 217 712 |
| 104 224 |
| 43 884 |
| 213 373 |
| 0,41 |
| 0,48 |
| 20,85 |
| 79 757 |
| 19,05 |
| 72 877 |
| 2024 |
|---|
| 382 614 |
| 63 769 |
| 17 923 |
| 15 235 |
| 2 539 |
| 19,05 |
| 3,98 |
| 217 712 |
| 104 224 |
| 43 884 |
| 213 373 |
| 0,41 |
| 0,48 |
| 20,85 |
| 79 757 |
| 19,05 |
| 72 877 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
382 614 €-15 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
63 769 €-15 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
17 923 €-38 % *
Grynasis pelnas (€)
15 235 €-38 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 539 €-38 % *
Bendras pelningumas (%)
19,05 %-39,33 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,98 %-27,37 % *
Nuosavas kapitalas (€)
217 712 €8 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
104 224 €15 % *
Ilgalaikis turtas (€)
43 884 €126 % *
Trumpalaikis turtas (€)
213 373 €2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,41 36,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,48 6,67 % *
EBITDA marža (%)
20,85 %-35,71 % *
EBITDA (€)
79 757 €-45 % *
EBIT marža (%)
19,05 %-39,33 % *
EBIT (€)
72 877 €-48 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
2
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
AUDI Q5Pirma registracija: 2020-07-24 | Keleivinis automobilis | 1 984,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
SKODA KODIAQPirma registracija: 2024-05-28 | Keleivinis automobilis | 1 984,00 cm³ | Benzinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (paskolos) 2020 m. – 2022 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
L NR.00026 2017-02-01 | 2017-02-01 / Nenurodyta | Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos | Licencija | Ginklų, A kategorijos ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių gamybos licencija |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2024-08-28 | Lietuvos nacionalinis dramos teatras | 2 934 € | Termovizorinė kamera su priedais – 1kompl. Įranga perkama sp.Quanta |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamybaComp. code:
302742722Reg. date:
2012-03-14Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamybaComp. code:
304711526Reg. date:
2017-11-09Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
5Category:
Optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamybaComp. code:
306217234Reg. date:
2023-01-11Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
8Category:
Optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamybaComp. code:
306671952Reg. date:
2024-01-30Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
3Category:
Optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamybaComp. code:
305702028Reg. date:
2021-02-18Turnover:
100-150 tūkst. €No. of employees:
4Aprašymas
Apie UAB "Astir Vision"
UAB "Astir Vision" buvo įkurta 2011-12-20. Pagrindinė įmonės veikla – Optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba (26.70.00 - EVRK 2.1), 26.70.00. Bendrovė valdoma 5 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2024 metais UAB "Astir Vision" pardavimo pajamos buvo 382 614 EUR, grynasis pelnas 15 235 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 6. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, Naugarduko g. 102, LT-03160.
Visi duomenys apie UAB "Astir Vision" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Astir Vision" veikla?
UAB "Astir Vision" veikla yra: optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba (26.70.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "Astir Vision" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "Astir Vision" pajamos buvo 382 614 EUR (2024 m.).
Kas yra UAB "Astir Vision" įmonės vadovas?
UAB "Astir Vision" įmonės vadovas yra Paulius Jakucevičius (Direktorius).
Kokie yra UAB "Astir Vision" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 302700716
PVM mokėtojo kodas: LT100006589918
Registracijos adresas: Vilnius, Naugarduko g. 102, LT-03160
Koks yra UAB "Astir Vision" įmonės kodas?
UAB "Astir Vision" įmonės kodas yra 302700716.
Ar UAB "Astir Vision" yra patikima įmonė?
UAB "Astir Vision" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "Astir Vision"?
UAB "Astir Vision" turi 6 darbuotojus (2026-05-13).
Koks yra UAB "Astir Vision" registracijos adresas?
UAB "Astir Vision" registracijos adresas yra Vilnius, Naugarduko g. 102, LT-03160.
Ar UAB "Astir Vision" turi skolų?
UAB "Astir Vision" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

