UAB "Asveika" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 19 765 |
| 1 647 |
| -3 633 |
| -3 633 |
| -303 |
| 89,47 |
| -18,38 |
| -1 270 |
| 13 977 |
| 2 384 |
| 10 323 |
| -0,18 |
| -11,01 |
| - |
| - |
| -16,24 |
| -3 210 |
| 2023 |
|---|
| 19 354 |
| 1 625 |
| -1 955 |
| -1 955 |
| -164 |
| 89,76 |
| -10,10 |
| -3 225 |
| 12 167 |
| 139 |
| 8 803 |
| -0,17 |
| -3,77 |
| - |
| - |
| -8,19 |
| -1 586 |
| 2024 |
|---|
| 16 095 |
| 1 463 |
| 2 563 |
| 2 563 |
| 233 |
| 80,81 |
| 15,92 |
| -662 |
| 13 090 |
| 22 |
| 12 406 |
| -0,04 |
| -19,77 |
| - |
| - |
| 18,45 |
| 2 970 |
| 2024 |
|---|
| 16 095 |
| 1 463 |
| 2 563 |
| 2 563 |
| 233 |
| 80,81 |
| 15,92 |
| -662 |
| 13 090 |
| 22 |
| 12 406 |
| -0,04 |
| -19,77 |
| - |
| - |
| 18,45 |
| 2 970 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
16 095 €-17 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
1 463 €-10 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 563 €231 % *
Grynasis pelnas (€)
2 563 €231 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
233 €242 % *
Bendras pelningumas (%)
80,81 %-9,97 % *
Grynasis pelningumas (%)
15,92 %257,62 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-662 €79 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
13 090 €8 % *
Ilgalaikis turtas (€)
22 €-84 % *
Trumpalaikis turtas (€)
12 406 €41 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,04 76,47 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-19,77 -424,40 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
18,45 %325,27 % *
EBIT (€)
2 970 €287 % *
