UAB "Atta auto" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 2 615 |
| 2 126 |
| 265 |
| 225 |
| 183 |
| 27,34 |
| 8,60 |
| 14 725 |
| 2 493 |
| 0 |
| 17 218 |
| 5,63 |
| 0,17 |
| - |
| - |
| 10,13 |
| 265 |
| 2023 |
|---|
| 237 957 |
| 37 952 |
| 6 464 |
| 5 486 |
| 875 |
| 48,55 |
| 2,31 |
| 39 511 |
| 82 598 |
| 3 700 |
| 118 409 |
| 0,15 |
| 2,09 |
| - |
| - |
| 2,72 |
| 6 464 |
| 2024 |
|---|
| 742 722 |
| 66 314 |
| 5 864 |
| 4 705 |
| 420 |
| 25,72 |
| 0,63 |
| 67 016 |
| 129 697 |
| 20 834 |
| 175 879 |
| 0,06 |
| 1,94 |
| - |
| - |
| 0,79 |
| 5 864 |
| 2024 |
|---|
| 742 722 |
| 66 314 |
| 5 864 |
| 4 705 |
| 420 |
| 25,72 |
| 0,63 |
| 67 016 |
| 129 697 |
| 20 834 |
| 175 879 |
| 0,06 |
| 1,94 |
| - |
| - |
| 0,79 |
| 5 864 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
742 722 €212 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
66 314 €75 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
5 864 €-9 % *
Grynasis pelnas (€)
4 705 €-14 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
420 €-52 % *
Bendras pelningumas (%)
25,72 %-47,02 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,63 %-72,73 % *
Nuosavas kapitalas (€)
67 016 €70 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
129 697 €57 % *
Ilgalaikis turtas (€)
20 834 €463 % *
Trumpalaikis turtas (€)
175 879 €49 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,06 -60,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,94 -7,18 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,79 %-70,96 % *
EBIT (€)
5 864 €-9 % *
