UAB "Atžalas"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2019-05-13Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
1 228 500,00 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
28* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
3 217,17 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
604 565 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
42
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
49
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "Atžalas" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 102 583 |
| 5 114 |
| -105 838 |
| 120 398 |
| 6 002 |
| 73,53 |
| 117,37 |
| 729 317 |
| 1 010 051 |
| 2 617 834 |
| 171 847 |
| 2023 |
|---|
| 277 518 |
| 9 537 |
| 17 010 |
| 287 723 |
| 9 887 |
| 86,92 |
| 103,68 |
| 1 943 040 |
| 1 543 924 |
| 4 399 786 |
| 154 117 |
| 2024 |
|---|
| 604 565 |
| 27 282 |
| 298 863 |
| 680 405 |
| 30 704 |
| 100,00 |
| 112,54 |
| 2 623 445 |
| 1 784 453 |
| 5 384 517 |
| 76 270 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2024 |
|---|
| 604 565 |
| 27 282 |
| 298 863 |
| 680 405 |
| 30 704 |
| 100,00 |
| 112,54 |
| 2 623 445 |
| 1 784 453 |
| 5 384 517 |
| 76 270 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2024
Pajamos (€)
604 565 €118 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
27 282 €186 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
298 863 €1 657 % *
Grynasis pelnas (€)
680 405 €136 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
30 704 €211 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %15,05 % *
Grynasis pelningumas (%)
112,54 %8,55 % *
Nuosavas kapitalas (€)
2 623 445 €35 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 784 453 €16 % *
Ilgalaikis turtas (€)
5 384 517 €22 % *
Trumpalaikis turtas (€)
76 270 €-51 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
0
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Įmonės vardu transporto priemonės neregistruotos | - | - | - |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2023 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (paskolos) 2020 m. – 2022 m. | |
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
1* per paskutinius metusSutarčių vertė
43 560 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2026-02-11 | Vilniaus universitetas | 43 560 € | Pramoninis lazeris, Nr. 84/2026/FF |
2023-06-21 | Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras | 36 869 € | Lazerinės opto-mechanikos ir elektronikos komponentės |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Technologijų mokslų tyrimai ir taikomoji veiklaComp. code:
305003416Reg. date:
2019-01-28Turnover:
1-1,5 mln. €No. of employees:
8Category:
Technologijų mokslų tyrimai ir taikomoji veiklaComp. code:
305602907Reg. date:
2020-08-14Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
13Category:
Technologijų mokslų tyrimai ir taikomoji veiklaComp. code:
300129749Reg. date:
2005-07-12Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
20Category:
Technologijų mokslų tyrimai ir taikomoji veiklaComp. code:
304794059Reg. date:
2018-03-20Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
8Category:
Technologijų mokslų tyrimai ir taikomoji veiklaComp. code:
302427897Reg. date:
2009-08-19Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
14Aprašymas
Apie UAB "Atžalas"
UAB "Atžalas" buvo įkurta 2019-05-13. Pagrindinė įmonės veikla – Technologijų mokslų tyrimai ir taikomoji veikla (72.10.30 - EVRK 2.1), 72.10.30. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2024 metais UAB "Atžalas" pardavimo pajamos buvo 604 565 EUR, grynasis pelnas 680 405 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 28. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Panevėžys, Nemuno g. 33, LT-37164.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Užsiimti ūkine-komercine veikla siekiant gauti pelno. Pagrindinės veiklos objektas - prekyba, gamyba, nuoma, paslaugų teikimas, statyba, mokslas, švietimas. Bendrovė gali užsiimti bet kokia kita veikla, kuri neprieštarauja Lietuvos Respublikos teisės aktams ir/ar Bendrovės tikslams
Visi duomenys apie UAB "Atžalas" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Atžalas" veikla?
UAB "Atžalas" veikla yra: technologijų mokslų tyrimai ir taikomoji veikla (72.10.30 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "Atžalas" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "Atžalas" pajamos buvo 604 565 EUR (2024 m.).
Kas yra UAB "Atžalas" įmonės vadovas?
UAB "Atžalas" įmonės vadovas yra Nikolajus Gavrilinas (Direktorius).
Kokie yra UAB "Atžalas" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 305159582
PVM mokėtojo kodas: LT100013366417
Registracijos adresas: Panevėžys, Nemuno g. 33, LT-37164
Koks yra UAB "Atžalas" įmonės kodas?
UAB "Atžalas" įmonės kodas yra 305159582.
Ar UAB "Atžalas" yra patikima įmonė?
UAB "Atžalas" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "Atžalas"?
UAB "Atžalas" turi 28 darbuotojus (2026-05-14).
Koks yra UAB "Atžalas" registracijos adresas?
UAB "Atžalas" registracijos adresas yra Panevėžys, Nemuno g. 33, LT-37164.
Ar UAB "Atžalas" turi skolų?
UAB "Atžalas" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

