UAB Baldų klubas Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 72 169 |
| 41 476 |
| 284 |
| 157 |
| 90 |
| -0,61 |
| 0,22 |
| 37 112 |
| 15 908 |
| 601 |
| 52 419 |
| 0,51 |
| 0,43 |
| -0,09 |
| -65 |
| -0,61 |
| -440 |
| 2024 |
|---|
| 58 030 |
| 58 030 |
| 737 |
| 648 |
| 648 |
| 1,27 |
| 1,12 |
| 37 759 |
| 13 694 |
| 225 |
| 32 821 |
| 0,33 |
| 0,36 |
| 1,92 |
| 1 112 |
| 1,27 |
| 737 |
| 2025 |
|---|
| 40 374 |
| 40 374 |
| 1 165 |
| 1 095 |
| 1 095 |
| 2,89 |
| 2,71 |
| 38 854 |
| 13 141 |
| 2 153 |
| 49 842 |
| 0,91 |
| 0,34 |
| 4,09 |
| 1 652 |
| 2,89 |
| 1 165 |
| 2025 |
|---|
| 40 374 |
| 40 374 |
| 1 165 |
| 1 095 |
| 1 095 |
| 2,89 |
| 2,71 |
| 38 854 |
| 13 141 |
| 2 153 |
| 49 842 |
| 0,91 |
| 0,34 |
| 4,09 |
| 1 652 |
| 2,89 |
| 1 165 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
40 374 €-30 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
40 374 €-30 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 165 €58 % *
Grynasis pelnas (€)
1 095 €69 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 095 €69 % *
Bendras pelningumas (%)
2,89 %127,56 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,71 %141,96 % *
Nuosavas kapitalas (€)
38 854 €3 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
13 141 €-4 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 153 €857 % *
Trumpalaikis turtas (€)
49 842 €52 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,91 175,76 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,34 -5,56 % *
EBITDA marža (%)
4,09 %113,02 % *
EBITDA (€)
1 652 €49 % *
EBIT marža (%)
2,89 %127,56 % *
EBIT (€)
1 165 €58 % *
