UAB "Belfastas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 552 304 |
| 338 837 |
| 24 719 |
| 21 011 |
| 12 890 |
| 97,27 |
| 3,80 |
| 23 159 |
| 52 618 |
| 4 288 |
| 71 489 |
| 0,03 |
| 2,27 |
| 97,35 |
| 537 684 |
| 97,27 |
| 537 222 |
| 2023 |
|---|
| 461 605 |
| 230 803 |
| 20 552 |
| 17 469 |
| 8 735 |
| 95,38 |
| 3,78 |
| 40 628 |
| 56 681 |
| 3 496 |
| 93 813 |
| 0,08 |
| 1,40 |
| 95,55 |
| 441 083 |
| 95,38 |
| 440 291 |
| 2024 |
|---|
| 282 383 |
| 198 861 |
| 7 362 |
| 6 994 |
| 4 925 |
| 12,67 |
| 2,48 |
| 23 449 |
| 27 711 |
| 2 705 |
| 48 455 |
| 0,07 |
| 1,18 |
| - |
| - |
| 2,61 |
| 7 362 |
| 2024 |
|---|
| 282 383 |
| 198 861 |
| 7 362 |
| 6 994 |
| 4 925 |
| 12,67 |
| 2,48 |
| 23 449 |
| 27 711 |
| 2 705 |
| 48 455 |
| 0,07 |
| 1,18 |
| - |
| - |
| 2,61 |
| 7 362 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
282 383 €-39 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
198 861 €-14 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
7 362 €-64 % *
Grynasis pelnas (€)
6 994 €-60 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 925 €-44 % *
Bendras pelningumas (%)
12,67 %-86,72 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,48 %-34,39 % *
Nuosavas kapitalas (€)
23 449 €-42 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
27 711 €-51 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 705 €-23 % *
Trumpalaikis turtas (€)
48 455 €-48 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,07 -12,50 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,18 -15,71 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,61 %-97,26 % *
EBIT (€)
7 362 €-98 % *
