UAB "Būsto statyba" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 7 332 |
| 3 666 |
| 3 774 |
| 3 668 |
| 1 834 |
| 92,35 |
| 50,03 |
| -14 335 |
| 15 274 |
| 423 |
| 516 |
| -2,01 |
| -1,07 |
| - |
| - |
| 51,47 |
| 3 774 |
| 2023 |
|---|
| 22 919 |
| 11 460 |
| 14 528 |
| 14 527 |
| 7 264 |
| 95,14 |
| 63,38 |
| 193 |
| 7 250 |
| 61 |
| 7 382 |
| 0,01 |
| 37,56 |
| - |
| - |
| 63,39 |
| 14 528 |
| 2024 |
|---|
| 26 735 |
| 13 368 |
| 16 306 |
| 16 306 |
| 8 153 |
| 91,54 |
| 60,99 |
| 16 498 |
| 90 |
| 6 012 |
| 9 703 |
| 0,36 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| 60,99 |
| 16 306 |
| 2024 |
|---|
| 26 735 |
| 13 368 |
| 16 306 |
| 16 306 |
| 8 153 |
| 91,54 |
| 60,99 |
| 16 498 |
| 90 |
| 6 012 |
| 9 703 |
| 0,36 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| 60,99 |
| 16 306 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
26 735 €17 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
13 368 €17 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
16 306 €12 % *
Grynasis pelnas (€)
16 306 €12 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
8 153 €12 % *
Bendras pelningumas (%)
91,54 %-3,78 % *
Grynasis pelningumas (%)
60,99 %-3,77 % *
Nuosavas kapitalas (€)
16 498 €8 448 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
90 €-99 % *
Ilgalaikis turtas (€)
6 012 €9 756 % *
Trumpalaikis turtas (€)
9 703 €31 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,36 3 500,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,01 -99,97 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
60,99 %-3,79 % *
EBIT (€)
16 306 €12 % *
