UAB "Būsto valdymas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 91 431 |
| 91 431 |
| 71 260 |
| -71 260 |
| -71 260 |
| 28,79 |
| -77,94 |
| -258 495 |
| 863 448 |
| 531 677 |
| 73 276 |
| 0,48 |
| -3,34 |
| 99,47 |
| 90 942 |
| 28,79 |
| 26 322 |
| 2023 |
|---|
| 103 557 |
| 103 557 |
| -52 709 |
| -52 709 |
| -52 709 |
| -17,37 |
| -50,90 |
| -311 204 |
| 821 217 |
| 486 321 |
| 23 692 |
| 0,08 |
| -2,64 |
| - |
| - |
| -23,53 |
| -24 372 |
| 2024 |
|---|
| 110 336 |
| 110 336 |
| -54 365 |
| -54 365 |
| -54 365 |
| -18,26 |
| -49,27 |
| -365 569 |
| 799 734 |
| 414 875 |
| 19 290 |
| 0,03 |
| -2,19 |
| - |
| - |
| -26,48 |
| -29 218 |
| 2024 |
|---|
| 110 336 |
| 110 336 |
| -54 365 |
| -54 365 |
| -54 365 |
| -18,26 |
| -49,27 |
| -365 569 |
| 799 734 |
| 414 875 |
| 19 290 |
| 0,03 |
| -2,19 |
| - |
| - |
| -26,48 |
| -29 218 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
110 336 €7 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
110 336 €7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-54 365 €-3 % *
Grynasis pelnas (€)
-54 365 €-3 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-54 365 €-3 % *
Bendras pelningumas (%)
-18,26 %-5,12 % *
Grynasis pelningumas (%)
-49,27 %3,20 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-365 569 €-17 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
799 734 €-3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
414 875 €-15 % *
Trumpalaikis turtas (€)
19 290 €-19 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,03 -62,50 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-2,19 17,05 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-26,48 %-12,54 % *
EBIT (€)
-29 218 €-20 % *
