UAB "Citadele Factoring" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 3 048 000 |
| 1 219 200 |
| 768 000 |
| 610 000 |
| 244 000 |
| 46,62 |
| 20,01 |
| 10 013 000 |
| 27 814 000 |
| 5 910 000 |
| 31 965 000 |
| 1,36 |
| 2,78 |
| - |
| - |
| 34,45 |
| 1 050 000 |
| 2024 |
|---|
| 2 739 000 |
| 1 175 536 |
| 1 017 000 |
| 854 000 |
| 366 524 |
| 53,89 |
| 31,18 |
| 10 867 000 |
| 19 572 000 |
| 1 556 000 |
| 28 971 000 |
| 3,43 |
| 1,80 |
| - |
| - |
| 39,47 |
| 1 081 000 |
| 2025 |
|---|
| 2 338 000 |
| 567 476 |
| 1 415 000 |
| 1 203 000 |
| 291 990 |
| 73,35 |
| 51,45 |
| 12 070 000 |
| 18 193 000 |
| 17 000 |
| 30 288 000 |
| 5,17 |
| 1,51 |
| - |
| - |
| 57,27 |
| 1 339 000 |
| 2025 |
|---|
| 2 338 000 |
| 567 476 |
| 1 415 000 |
| 1 203 000 |
| 291 990 |
| 73,35 |
| 51,45 |
| 12 070 000 |
| 18 193 000 |
| 17 000 |
| 30 288 000 |
| 5,17 |
| 1,51 |
| - |
| - |
| 57,27 |
| 1 339 000 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
2 338 000 €-15 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
567 476 €-52 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 415 000 €39 % *
Grynasis pelnas (€)
1 203 000 €41 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
291 990 €-20 % *
Bendras pelningumas (%)
73,35 %36,11 % *
Grynasis pelningumas (%)
51,45 %65,01 % *
Nuosavas kapitalas (€)
12 070 000 €11 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
18 193 000 €-7 % *
Ilgalaikis turtas (€)
17 000 €-99 % *
Trumpalaikis turtas (€)
30 288 000 €5 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
5,17 50,73 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,51 -16,11 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
57,27 %45,10 % *
EBIT (€)
1 339 000 €24 % *
