UAB Consolva Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 502 706 |
| 251 353 |
| 50 652 |
| 43 080 |
| 21 540 |
| 20,11 |
| 8,57 |
| 46 474 |
| 18 824 |
| 4 206 |
| 61 092 |
| 0,08 |
| 0,41 |
| - |
| - |
| 10,08 |
| 50 652 |
| 2024 |
|---|
| 762 423 |
| 381 212 |
| 82 928 |
| 70 542 |
| 35 271 |
| 19,67 |
| 9,25 |
| 74 016 |
| 14 018 |
| 4 167 |
| 83 867 |
| 0,09 |
| 0,19 |
| - |
| - |
| 10,91 |
| 83 211 |
| 2025 |
|---|
| 472 914 |
| 236 457 |
| 59 255 |
| 49 885 |
| 24 943 |
| 24,12 |
| 10,55 |
| 52 901 |
| 7 958 |
| 5 365 |
| 55 494 |
| 0,10 |
| 0,15 |
| - |
| - |
| 12,53 |
| 59 255 |
| 2025 |
|---|
| 472 914 |
| 236 457 |
| 59 255 |
| 49 885 |
| 24 943 |
| 24,12 |
| 10,55 |
| 52 901 |
| 7 958 |
| 5 365 |
| 55 494 |
| 0,10 |
| 0,15 |
| - |
| - |
| 12,53 |
| 59 255 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
472 914 €-38 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
236 457 €-38 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
59 255 €-29 % *
Grynasis pelnas (€)
49 885 €-29 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
24 943 €-29 % *
Bendras pelningumas (%)
24,12 %22,62 % *
Grynasis pelningumas (%)
10,55 %14,05 % *
Nuosavas kapitalas (€)
52 901 €-29 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
7 958 €-43 % *
Ilgalaikis turtas (€)
5 365 €29 % *
Trumpalaikis turtas (€)
55 494 €-34 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,10 11,11 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,15 -21,05 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
12,53 %14,85 % *
EBIT (€)
59 255 €-29 % *
