UAB "Construction supervision" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 155 203 |
| 61 345 |
| 97 945 |
| 97 945 |
| 38 713 |
| 95,26 |
| 63,11 |
| 100 445 |
| 20 541 |
| 0 |
| 120 986 |
| 0,65 |
| 0,20 |
| - |
| - |
| 63,15 |
| 98 008 |
| 2023 |
|---|
| 299 518 |
| 93 308 |
| 88 519 |
| 84 076 |
| 26 192 |
| 91,38 |
| 28,07 |
| 92 821 |
| 21 362 |
| 0 |
| 114 183 |
| 0,31 |
| 0,23 |
| - |
| - |
| 29,57 |
| 88 569 |
| 2024 |
|---|
| 299 139 |
| 55 396 |
| 35 346 |
| 33 579 |
| 6 218 |
| 91,75 |
| 11,23 |
| 79 341 |
| 38 977 |
| 21 667 |
| 96 651 |
| 0,24 |
| 0,49 |
| - |
| - |
| 12,15 |
| 36 346 |
| 2024 |
|---|
| 299 139 |
| 55 396 |
| 35 346 |
| 33 579 |
| 6 218 |
| 91,75 |
| 11,23 |
| 79 341 |
| 38 977 |
| 21 667 |
| 96 651 |
| 0,24 |
| 0,49 |
| - |
| - |
| 12,15 |
| 36 346 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
299 139 €0 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
55 396 €-41 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
35 346 €-60 % *
Grynasis pelnas (€)
33 579 €-60 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
6 218 €-76 % *
Bendras pelningumas (%)
91,75 %0,40 % *
Grynasis pelningumas (%)
11,23 %-59,99 % *
Nuosavas kapitalas (€)
79 341 €-15 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
38 977 €82 % *
Ilgalaikis turtas (€)
21 667 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
96 651 €-15 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,24 -22,58 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,49 113,04 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
12,15 %-58,91 % *
EBIT (€)
36 346 €-59 % *
