UAB "Contract Pharma Solutions"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2013-03-05Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 896,00 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
69* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 722,82 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
7 583 527 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
8
SąsajosIšsamus monitoringas
56
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
108
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "Contract Pharma Solutions" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 3 707 376 |
| 95 947 |
| 748 363 |
| 639 955 |
| 16 562 |
| 68,16 |
| 17,26 |
| 1 790 125 |
| 697 597 |
| 678 926 |
| 1 808 596 |
| 2024 |
|---|
| 5 921 201 |
| 119 187 |
| 1 833 191 |
| 1 554 460 |
| 31 289 |
| 71,93 |
| 26,25 |
| 3 344 934 |
| 933 224 |
| 1 361 336 |
| 2 893 234 |
| 2025 |
|---|
| 7 583 527 |
| 128 208 |
| 844 813 |
| 708 709 |
| 11 982 |
| 70,48 |
| 9,35 |
| 3 954 742 |
| 1 333 313 |
| 1 626 711 |
| 3 658 210 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 7 583 527 |
| 128 208 |
| 844 813 |
| 708 709 |
| 11 982 |
| 70,48 |
| 9,35 |
| 3 954 742 |
| 1 333 313 |
| 1 626 711 |
| 3 658 210 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
7 583 527 €28 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
128 208 €8 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
844 813 €-54 % *
Grynasis pelnas (€)
708 709 €-54 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
11 982 €-62 % *
Bendras pelningumas (%)
70,48 %-2,02 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,35 %-64,38 % *
Nuosavas kapitalas (€)
3 954 742 €18 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 333 313 €43 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 626 711 €19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
3 658 210 €26 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(2)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(1)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
2026-05-12e2-595-451/20262-69-3-17716-2025-1 | Ieškovas:UAB Cureline Baltic Atsakovas:UAB "Contract Pharma Solutions" | Esmė: Dėl pažeistų teisių Nutartis: Byla nutraukta, patvirtinus taikos sutartį | Kauno apylinkės teismas | 5 | |
2026-03-02e2-9440-1238/20262-69-3-03051-2026-9 | Ieškovas:UAB "Nature Labs" Atsakovas:UAB "Contract Pharma Solutions" | Esmė: Dėl žalos (nekokybiškų gamybos paslaugų suteikimo / nekokybiškų prekių pristatymo) priteisimo Nutartis: - | Kauno apylinkės teismas | 1 |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
2026-04-16e2VP-16813-451/20262-69-3-17716-2025-1 | Pareiškėjas:UAB Cureline Baltic Suinteresuotas asmuo:UAB "Contract Pharma Solutions" | Esmė: dėl vykdomojo rašto išdavimo (LR CPK 646 str. 3 d.) Nutartis: Atmestas | Kauno apylinkės teismas | 1 |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
9
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
MERCEDES-BENZ EQE 300Pirma registracija: 2023-04-26 | Keleivinis automobilis | - | Elektra | |
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2021-10-11 | Krovininis automobilis iki 3,5t | - | Elektra | |
SKODA ENYAQ 80Pirma registracija: 2021-07-06 | Keleivinis automobilis | - | Elektra | |
AUDI E-TRON 55Pirma registracija: 2021-04-23 | Keleivinis automobilis | - | Elektra | |
VW UP!Pirma registracija: 2015-04-17 | Keleivinis automobilis | 999,00 cm³ | Benzinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Ženklo vizualizacija | Prekės ženklas | Tipas | Paraiškos Nr. | Registracijos Nr. | Galioja iki | Statusas |
|---|---|---|---|---|---|---|
N/A | Contract Pharma Solutions | Žodinis | 2025 2444 | - | - | Nežinomas |
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2021 m. | |
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų | |
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Didžiausi PM mokėtojai 2025m. I-III ketv. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2025m. 1 pusm. | |
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
718 2025-10-22 | 2025-10-22 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
520002875 2025-10-21 | 2025-10-21 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Registravimas | Maisto tvarkymo subjekto registravimas |
249 2021-03-16 | 2021-03-16 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
249 2021-03-16 | 2021-03-16 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
(2-11 14.2.1)LHP-5242 2020-11-10 | 2020-11-10 / Nenurodyta | Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Leidimas | Leidimas-higienos pasas |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamybaComp. code:
134481787Reg. date:
1995-05-22Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
57Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamybaComp. code:
132529361Reg. date:
1991-02-19Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
68Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamybaComp. code:
302587019Reg. date:
2011-01-26Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
45Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamybaComp. code:
302689305Reg. date:
2011-11-22Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
90Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamybaComp. code:
305162952Reg. date:
2019-05-16Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
37Aprašymas
Apie UAB "Contract Pharma Solutions"
UAB "Contract Pharma Solutions" buvo įkurta 2013-03-05. Pagrindinė įmonės veikla – Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba (10.89.00 - EVRK 2.1), 10.89.00. Bendrovė valdoma 2 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "Contract Pharma Solutions" pardavimo pajamos buvo 7 583 527 EUR, grynasis pelnas 708 709 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 69. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Kauno r. sav., Garliava, Bijūnų g. 30, LT-53267.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Vykdant gamybą ir prekybą bei bet kokią įstatymais neuždraustą ūkinę-komercinę veiklą racionaliai naudoti bendrovės turtą bei kitus išteklius, siekti pelno, kad būtų užtikrinti akcininkų ir bendrovės darbuotojų interesai
Visi duomenys apie UAB "Contract Pharma Solutions" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Contract Pharma Solutions" veikla?
UAB "Contract Pharma Solutions" veikla yra: kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba (10.89.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "Contract Pharma Solutions" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "Contract Pharma Solutions" pajamos buvo 7 583 527 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "Contract Pharma Solutions" įmonės vadovas?
UAB "Contract Pharma Solutions" įmonės vadovas yra Aušra Voskienė (Direktorė).
Kokie yra UAB "Contract Pharma Solutions" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 303013034
PVM mokėtojo kodas: LT100007590614
Registracijos adresas: Kauno r. sav., Garliava, Bijūnų g. 30, LT-53267
Koks yra UAB "Contract Pharma Solutions" įmonės kodas?
UAB "Contract Pharma Solutions" įmonės kodas yra 303013034.
Ar UAB "Contract Pharma Solutions" yra patikima įmonė?
UAB "Contract Pharma Solutions" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "Contract Pharma Solutions"?
UAB "Contract Pharma Solutions" turi 69 darbuotojus (2026-05-14).
Koks yra UAB "Contract Pharma Solutions" registracijos adresas?
UAB "Contract Pharma Solutions" registracijos adresas yra Kauno r. sav., Garliava, Bijūnų g. 30, LT-53267.
Ar UAB "Contract Pharma Solutions" turi skolų?
UAB "Contract Pharma Solutions" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

