UAB "Degta"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2016-09-30Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
80 000,00 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
22* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
1 517,52 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
8 168 450 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
5
SąsajosIšsamus monitoringas
39
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
447
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "Degta" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 7 582 730 |
| 303 917 |
| 102 719 |
| 87 594 |
| 3 511 |
| 11,90 |
| 1,16 |
| 163 249 |
| 671 617 |
| 7 837 |
| 824 046 |
| 0,02 |
| 4,11 |
| - |
| - |
| 1,29 |
| 98 139 |
| 2024 |
|---|
| 7 810 765 |
| 346 068 |
| 138 295 |
| 117 402 |
| 5 202 |
| 11,75 |
| 1,50 |
| 205 651 |
| 794 839 |
| 216 739 |
| 781 639 |
| 0,00 |
| 3,86 |
| - |
| - |
| 1,73 |
| 134 872 |
| 2025 |
|---|
| 8 168 450 |
| 372 139 |
| 112 829 |
| 94 714 |
| 4 315 |
| 11,55 |
| 1,16 |
| 183 364 |
| 657 446 |
| 198 228 |
| 636 845 |
| 0,00 |
| 3,59 |
| - |
| - |
| 1,32 |
| 107 891 |
| 2025 |
|---|
| 8 168 450 |
| 372 139 |
| 112 829 |
| 94 714 |
| 4 315 |
| 11,55 |
| 1,16 |
| 183 364 |
| 657 446 |
| 198 228 |
| 636 845 |
| 0,00 |
| 3,59 |
| - |
| - |
| 1,32 |
| 107 891 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
8 168 450 €5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
372 139 €8 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
112 829 €-18 % *
Grynasis pelnas (€)
94 714 €-19 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 315 €-17 % *
Bendras pelningumas (%)
11,55 %-1,70 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,16 %-22,67 % *
Nuosavas kapitalas (€)
183 364 €-11 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
657 446 €-17 % *
Ilgalaikis turtas (€)
198 228 €-9 % *
Trumpalaikis turtas (€)
636 845 €-19 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,00 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
3,59 -6,99 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,32 %-23,70 % *
EBIT (€)
107 891 €-20 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
0
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Įmonės vardu transporto priemonės neregistruotos | - | - | - |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
L9-219 2023-08-02 | 2023-08-02 / Nenurodyta | Valstybinė energetikos reguliavimo taryba | Leidimas | Leidimas verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis |
L9-220 2023-08-02 | 2023-08-02 / Nenurodyta | Valstybinė energetikos reguliavimo taryba | Leidimas | Leidimas verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais |
SND-0548 2022-03-17 | 2022-03-17 / 2027-03-15 | Valstybinė energetikos reguliavimo taryba | Atestatas | Atestatas energetikos įrenginiams eksploatuoti |
N-0345 2022-02-23 | 2022-02-23 / 2027-02-21 | Valstybinė energetikos reguliavimo taryba | Atestatas | Atestatas energetikos įrenginiams eksploatuoti |
22TABG-18 2021-05-13 | 2021-05-13 / Nenurodyta | Elektrėnų savivaldybės administracija | Licencija | Licencija verstis mažmenine prekyba su tabako gaminiais susijusiais gaminiais |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
3* per paskutinius metusSutarčių vertė
71 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2026-02-10 | Uždaroji akcinė bendrovė Anykščių komunalinis ūkis | 10 € | Įvairios paslaugos |
2025-09-24 | Lietuvos muzikos ir teatro akademija | 45 € | Benzinas |
2025-05-21 | Anykščių lopšelis-darželis "Žilvitis" | 16 € | Kuras |
2025-05-08 | Kauno teritorinė muitinė | 84 579 € | Degalų pirkimo sutartis |
2025-02-13 | Viešoji įstaiga "SENEVITA" | 12 € | Kelių transporto paslaugos |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Automobilių degalų mažmeninė prekybaComp. code:
165708724Reg. date:
1993-04-23Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
22Category:
Automobilių degalų mažmeninė prekybaComp. code:
123550011Reg. date:
1996-04-01Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
19Category:
Automobilių degalų mažmeninė prekybaComp. code:
302893603Reg. date:
2012-10-18Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
20Category:
Automobilių degalų mažmeninė prekybaComp. code:
179333437Reg. date:
1993-01-30Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
18Category:
Automobilių degalų mažmeninė prekybaComp. code:
145659020Reg. date:
2000-11-21Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
19Aprašymas
Apie UAB "Degta"
UAB "Degta" buvo įkurta 2016-09-30. Pagrindinė įmonės veikla – Automobilių degalų mažmeninė prekyba (47.30.00 - EVRK 2.1), 47.30.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "Degta" pardavimo pajamos buvo 8 168 450 EUR, grynasis pelnas 94 714 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 22. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Užubalių k., Senasis Ukmergės kel. 4, LT-14302.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: gamyba, prekyba, paslaugų teikimas
Visi duomenys apie UAB "Degta" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Degta" veikla?
UAB "Degta" veikla yra: automobilių degalų mažmeninė prekyba (47.30.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "Degta" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "Degta" pajamos buvo 8 168 450 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "Degta" įmonės vadovas?
UAB "Degta" įmonės vadovas yra Vidmantas Mončiunskas (Direktorius).
Kokie yra UAB "Degta" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 304405892
PVM mokėtojo kodas: LT100010486919
Registracijos adresas: Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Užubalių k., Senasis Ukmergės kel. 4, LT-14302
Koks yra UAB "Degta" įmonės kodas?
UAB "Degta" įmonės kodas yra 304405892.
Ar UAB "Degta" yra patikima įmonė?
UAB "Degta" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "Degta"?
UAB "Degta" turi 22 darbuotojus (2026-05-13).
Koks yra UAB "Degta" registracijos adresas?
UAB "Degta" registracijos adresas yra Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Užubalių k., Senasis Ukmergės kel. 4, LT-14302.
Ar UAB "Degta" turi skolų?
UAB "Degta" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

