UAB "Denturas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 127 130 |
| 63 565 |
| 15 579 |
| 14 791 |
| 7 396 |
| 72,50 |
| 11,63 |
| 60 782 |
| 4 553 |
| 41 689 |
| 23 646 |
| 0,15 |
| 0,07 |
| 76,50 |
| 97 253 |
| 72,50 |
| 92 173 |
| 2023 |
|---|
| 136 467 |
| 68 234 |
| 24 583 |
| 23 342 |
| 11 671 |
| 72,59 |
| 17,10 |
| 37 065 |
| 60 000 |
| 80 134 |
| 20 030 |
| -0,32 |
| 1,62 |
| 78,06 |
| 106 523 |
| 72,59 |
| 99 055 |
| 2024 |
|---|
| 146 354 |
| 73 177 |
| 23 443 |
| 22 217 |
| 11 109 |
| 70,04 |
| 15,18 |
| 47 517 |
| 43 926 |
| 78 416 |
| 12 897 |
| 0,06 |
| 0,92 |
| 79,67 |
| 116 606 |
| 70,04 |
| 102 509 |
| 2024 |
|---|
| 146 354 |
| 73 177 |
| 23 443 |
| 22 217 |
| 11 109 |
| 70,04 |
| 15,18 |
| 47 517 |
| 43 926 |
| 78 416 |
| 12 897 |
| 0,06 |
| 0,92 |
| 79,67 |
| 116 606 |
| 70,04 |
| 102 509 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
146 354 €7 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
73 177 €7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
23 443 €-5 % *
Grynasis pelnas (€)
22 217 €-5 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
11 109 €-5 % *
Bendras pelningumas (%)
70,04 %-3,51 % *
Grynasis pelningumas (%)
15,18 %-11,23 % *
Nuosavas kapitalas (€)
47 517 €28 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
43 926 €-27 % *
Ilgalaikis turtas (€)
78 416 €-2 % *
Trumpalaikis turtas (€)
12 897 €-36 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,06 118,75 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,92 -43,21 % *
EBITDA marža (%)
79,67 %2,06 % *
EBITDA (€)
116 606 €9 % *
EBIT marža (%)
70,04 %-3,51 % *
EBIT (€)
102 509 €3 % *
