UAB "DERAX" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 2 022 520 |
| 289 345 |
| 18 054 |
| 15 346 |
| 2 195 |
| 18,97 |
| 0,76 |
| 310 721 |
| 394 667 |
| 30 390 |
| 674 998 |
| 0,15 |
| 1,27 |
| - |
| - |
| 0,89 |
| 18 055 |
| 2023 |
|---|
| 2 126 416 |
| 265 802 |
| 80 105 |
| 68 089 |
| 8 511 |
| 24,30 |
| 3,20 |
| 386 874 |
| 410 013 |
| 22 565 |
| 774 322 |
| 0,18 |
| 1,06 |
| - |
| - |
| 3,77 |
| 80 116 |
| 2024 |
|---|
| 2 195 481 |
| 274 435 |
| 95 155 |
| 79 930 |
| 9 991 |
| 25,92 |
| 3,64 |
| 470 162 |
| 398 168 |
| 12 570 |
| 855 760 |
| 0,21 |
| 0,85 |
| - |
| - |
| 4,34 |
| 95 175 |
| 2024 |
|---|
| 2 195 481 |
| 274 435 |
| 95 155 |
| 79 930 |
| 9 991 |
| 25,92 |
| 3,64 |
| 470 162 |
| 398 168 |
| 12 570 |
| 855 760 |
| 0,21 |
| 0,85 |
| - |
| - |
| 4,34 |
| 95 175 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
2 195 481 €3 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
274 435 €3 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
95 155 €19 % *
Grynasis pelnas (€)
79 930 €17 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
9 991 €17 % *
Bendras pelningumas (%)
25,92 %6,67 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,64 %13,75 % *
Nuosavas kapitalas (€)
470 162 €22 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
398 168 €-3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
12 570 €-44 % *
Trumpalaikis turtas (€)
855 760 €11 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,21 16,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,85 -19,81 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,34 %15,12 % *
EBIT (€)
95 175 €19 % *
