UAB "Dsv 3" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 51 589 |
| 51 589 |
| 795 |
| 755 |
| 755 |
| 52,15 |
| 1,46 |
| 3 255 |
| 4 176 |
| 0 |
| 7 431 |
| 0,06 |
| 1,28 |
| - |
| - |
| 1,54 |
| 795 |
| 2024 |
|---|
| 135 140 |
| 93 847 |
| 31 616 |
| 30 035 |
| 20 858 |
| 53,55 |
| 22,23 |
| 33 290 |
| 8 081 |
| 0 |
| 41 371 |
| 0,25 |
| 0,24 |
| - |
| - |
| 23,39 |
| 31 616 |
| 2025 |
|---|
| 323 210 |
| 108 460 |
| 91 439 |
| 76 764 |
| 25 760 |
| 45,85 |
| 23,75 |
| 79 389 |
| 29 489 |
| 8 191 |
| 100 687 |
| 0,22 |
| 0,37 |
| - |
| - |
| 28,26 |
| 91 344 |
| 2025 |
|---|
| 323 210 |
| 108 460 |
| 91 439 |
| 76 764 |
| 25 760 |
| 45,85 |
| 23,75 |
| 79 389 |
| 29 489 |
| 8 191 |
| 100 687 |
| 0,22 |
| 0,37 |
| - |
| - |
| 28,26 |
| 91 344 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
323 210 €139 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
108 460 €16 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
91 439 €189 % *
Grynasis pelnas (€)
76 764 €156 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
25 760 €24 % *
Bendras pelningumas (%)
45,85 %-14,38 % *
Grynasis pelningumas (%)
23,75 %6,84 % *
Nuosavas kapitalas (€)
79 389 €138 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
29 489 €265 % *
Ilgalaikis turtas (€)
8 191 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
100 687 €143 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,22 -12,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,37 54,17 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
28,26 %20,82 % *
EBIT (€)
91 344 €189 % *
