UAB "DVAT" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 12 000 |
| 4 000 |
| 89 239 |
| 84 740 |
| 28 247 |
| -120,67 |
| 706,17 |
| 673 113 |
| 1 837 |
| 0 |
| 674 768 |
| 56,08 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| -120,67 |
| -14 480 |
| 2023 |
|---|
| 12 640 |
| 4 213 |
| 17 819 |
| 16 873 |
| 5 624 |
| -119,63 |
| 133,49 |
| 689 986 |
| 1 484 |
| 0 |
| 688 448 |
| 54,35 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| -119,63 |
| -15 121 |
| 2024 |
|---|
| 45 030 |
| 15 010 |
| 33 804 |
| 32 066 |
| 10 689 |
| 33,40 |
| 71,21 |
| 722 052 |
| 2 963 |
| 0 |
| 721 653 |
| 15,96 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| 33,40 |
| 15 042 |
| 2024 |
|---|
| 45 030 |
| 15 010 |
| 33 804 |
| 32 066 |
| 10 689 |
| 33,40 |
| 71,21 |
| 722 052 |
| 2 963 |
| 0 |
| 721 653 |
| 15,96 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| 33,40 |
| 15 042 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
45 030 €256 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
15 010 €256 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
33 804 €90 % *
Grynasis pelnas (€)
32 066 €90 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
10 689 €90 % *
Bendras pelningumas (%)
33,40 %127,92 % *
Grynasis pelningumas (%)
71,21 %-46,66 % *
Nuosavas kapitalas (€)
722 052 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
2 963 €100 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
721 653 €5 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
15,96 -70,63 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,00 - *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
33,40 %127,92 % *
EBIT (€)
15 042 €199 % *
