UAB "Edin" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 252 182 |
| 84 061 |
| 1 804 |
| 1 664 |
| 555 |
| 18,24 |
| 0,66 |
| 164 727 |
| 4 109 |
| 64 343 |
| 104 493 |
| 0,40 |
| 0,02 |
| 23,85 |
| 60 143 |
| 18,24 |
| 45 986 |
| 2023 |
|---|
| 223 279 |
| 74 426 |
| 5 854 |
| -5 854 |
| -1 951 |
| 16,48 |
| -2,62 |
| 156 929 |
| 15 264 |
| 50 058 |
| 122 135 |
| 0,48 |
| 0,10 |
| 22,88 |
| 51 082 |
| 16,48 |
| 36 796 |
| 2024 |
|---|
| 206 320 |
| 68 773 |
| 34 554 |
| -34 554 |
| -11 518 |
| 4,31 |
| -16,75 |
| 122 375 |
| 23 609 |
| 6 576 |
| 139 408 |
| 0,56 |
| 0,19 |
| 9,39 |
| 19 374 |
| 4,31 |
| 8 901 |
| 2024 |
|---|
| 206 320 |
| 68 773 |
| 34 554 |
| -34 554 |
| -11 518 |
| 4,31 |
| -16,75 |
| 122 375 |
| 23 609 |
| 6 576 |
| 139 408 |
| 0,56 |
| 0,19 |
| 9,39 |
| 19 374 |
| 4,31 |
| 8 901 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
206 320 €-8 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
68 773 €-8 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
34 554 €490 % *
Grynasis pelnas (€)
-34 554 €-490 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-11 518 €-490 % *
Bendras pelningumas (%)
4,31 %-73,85 % *
Grynasis pelningumas (%)
-16,75 %-539,31 % *
Nuosavas kapitalas (€)
122 375 €-22 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
23 609 €55 % *
Ilgalaikis turtas (€)
6 576 €-87 % *
Trumpalaikis turtas (€)
139 408 €14 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,56 16,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,19 90,00 % *
EBITDA marža (%)
9,39 %-58,96 % *
EBITDA (€)
19 374 €-62 % *
EBIT marža (%)
4,31 %-73,85 % *
EBIT (€)
8 901 €-76 % *
