UAB "EditAI" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 8 150 |
| 2 038 |
| 2 249 |
| 2 249 |
| 562 |
| 48,81 |
| 27,60 |
| 3 249 |
| 1 257 |
| 0 |
| 1 279 |
| 0,00 |
| 0,39 |
| - |
| - |
| 48,81 |
| 3 978 |
| 2024 |
|---|
| 146 317 |
| 20 294 |
| 2 994 |
| 2 994 |
| 415 |
| 86,83 |
| 2,05 |
| 6 243 |
| 46 522 |
| 169 032 |
| 177 473 |
| -0,58 |
| 7,45 |
| - |
| - |
| 2,72 |
| 3 976 |
| 2024 |
|---|
| 146 317 |
| 20 294 |
| 2 994 |
| 2 994 |
| 415 |
| 86,83 |
| 2,05 |
| 6 243 |
| 46 522 |
| 169 032 |
| 177 473 |
| -0,58 |
| 7,45 |
| - |
| - |
| 2,72 |
| 3 976 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
146 317 €1 695 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
20 294 €896 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 994 €33 % *
Grynasis pelnas (€)
2 994 €33 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
415 €-26 % *
Bendras pelningumas (%)
86,83 %77,89 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,05 %-92,57 % *
Nuosavas kapitalas (€)
6 243 €92 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
46 522 €3 601 % *
Ilgalaikis turtas (€)
169 032 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
177 473 €13 776 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,58 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
7,45 1 810,26 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,72 %-94,43 % *
EBIT (€)
3 976 €0 % *
