UAB "EFCOM" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 36 262 |
| 36 262 |
| -1 098 |
| -1 098 |
| -1 098 |
| 71,49 |
| -3,03 |
| 12 821 |
| 3 273 |
| 936 |
| 12 832 |
| 0,26 |
| 0,26 |
| - |
| - |
| -6,30 |
| -2 285 |
| 2023 |
|---|
| 25 807 |
| 25 807 |
| 1 695 |
| 1 644 |
| 1 644 |
| 81,65 |
| 6,37 |
| 11 307 |
| 2 651 |
| 478 |
| 14 185 |
| 0,45 |
| 0,23 |
| - |
| - |
| 6,78 |
| 1 749 |
| 2024 |
|---|
| 16 127 |
| 16 127 |
| -1 197 |
| -1 197 |
| -1 197 |
| 92,08 |
| -7,42 |
| 10 110 |
| 2 582 |
| 113 |
| 14 028 |
| 0,71 |
| 0,26 |
| - |
| - |
| -7,40 |
| -1 193 |
| 2024 |
|---|
| 16 127 |
| 16 127 |
| -1 197 |
| -1 197 |
| -1 197 |
| 92,08 |
| -7,42 |
| 10 110 |
| 2 582 |
| 113 |
| 14 028 |
| 0,71 |
| 0,26 |
| - |
| - |
| -7,40 |
| -1 193 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
16 127 €-38 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
16 127 €-38 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-1 197 €-171 % *
Grynasis pelnas (€)
-1 197 €-173 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-1 197 €-173 % *
Bendras pelningumas (%)
92,08 %12,77 % *
Grynasis pelningumas (%)
-7,42 %-216,48 % *
Nuosavas kapitalas (€)
10 110 €-11 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
2 582 €-3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
113 €-76 % *
Trumpalaikis turtas (€)
14 028 €-1 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,71 57,78 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,26 13,04 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-7,40 %-209,14 % *
EBIT (€)
-1 193 €-168 % *
