UAB "Eimsa statyba" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 192 688 |
| 192 688 |
| 5 642 |
| 5 352 |
| 5 352 |
| 12,44 |
| 2,78 |
| 20 708 |
| 5 757 |
| 8 483 |
| 17 421 |
| 0,06 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 2,93 |
| 5 642 |
| 2024 |
|---|
| 169 767 |
| 169 767 |
| 1 325 |
| 1 254 |
| 1 254 |
| 11,98 |
| 0,74 |
| 21 962 |
| 19 525 |
| 8 257 |
| 32 606 |
| 0,08 |
| 0,89 |
| - |
| - |
| 0,78 |
| 1 325 |
| 2025 |
|---|
| 131 078 |
| 131 078 |
| 1 155 |
| 1 089 |
| 1 089 |
| 18,80 |
| 0,83 |
| 23 051 |
| 6 042 |
| 6 979 |
| 22 002 |
| 0,12 |
| 0,26 |
| - |
| - |
| 0,88 |
| 1 155 |
| 2025 |
|---|
| 131 078 |
| 131 078 |
| 1 155 |
| 1 089 |
| 1 089 |
| 18,80 |
| 0,83 |
| 23 051 |
| 6 042 |
| 6 979 |
| 22 002 |
| 0,12 |
| 0,26 |
| - |
| - |
| 0,88 |
| 1 155 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
131 078 €-23 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
131 078 €-23 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 155 €-13 % *
Grynasis pelnas (€)
1 089 €-13 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 089 €-13 % *
Bendras pelningumas (%)
18,80 %56,93 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,83 %12,16 % *
Nuosavas kapitalas (€)
23 051 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
6 042 €-69 % *
Ilgalaikis turtas (€)
6 979 €-15 % *
Trumpalaikis turtas (€)
22 002 €-33 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,12 50,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,26 -70,79 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,88 %12,82 % *
EBIT (€)
1 155 €-13 % *
