UAB "ELMORIS"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
1996-03-06Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
398 200,00 EURVeiklos sritis
Lengvųjų metalų taros gamyba (25.92.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
A
AukščiausiasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
198* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 915,26 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
46 342 403 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
8
SąsajosIšsamus monitoringas
136
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
36
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "ELMORIS" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 39 675 606 |
| 194 555 |
| 1 373 772 |
| 1 373 772 |
| 6 736 |
| 25,80 |
| 3,46 |
| 24 177 730 |
| 8 041 401 |
| 15 195 613 |
| 17 083 056 |
| 0,27 |
| 0,33 |
| 9,98 |
| 3 961 172 |
| 3,89 |
| 1 544 190 |
| 2024 |
|---|
| 43 696 553 |
| 229 006 |
| 3 140 522 |
| 2 830 895 |
| 14 836 |
| 23,98 |
| 6,48 |
| 25 343 114 |
| 7 229 672 |
| 14 887 258 |
| 17 927 052 |
| 0,25 |
| 0,29 |
| 13,27 |
| 5 797 432 |
| 7,35 |
| 3 213 331 |
| 2025 |
|---|
| 46 342 403 |
| 244 952 |
| 3 546 455 |
| 3 519 622 |
| 18 604 |
| 23,75 |
| 7,59 |
| 25 862 736 |
| 7 892 723 |
| 13 802 747 |
| 19 875 636 |
| 0,29 |
| 0,31 |
| 13,62 |
| 6 311 374 |
| 7,57 |
| 3 506 826 |
| 2025 |
|---|
| 46 342 403 |
| 244 952 |
| 3 546 455 |
| 3 519 622 |
| 18 604 |
| 23,75 |
| 7,59 |
| 25 862 736 |
| 7 892 723 |
| 13 802 747 |
| 19 875 636 |
| 0,29 |
| 0,31 |
| 13,62 |
| 6 311 374 |
| 7,57 |
| 3 506 826 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
46 342 403 €6 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
244 952 €7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 546 455 €13 % *
Grynasis pelnas (€)
3 519 622 €24 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
18 604 €25 % *
Bendras pelningumas (%)
23,75 %-0,96 % *
Grynasis pelningumas (%)
7,59 %17,13 % *
Nuosavas kapitalas (€)
25 862 736 €2 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
7 892 723 €9 % *
Ilgalaikis turtas (€)
13 802 747 €-7 % *
Trumpalaikis turtas (€)
19 875 636 €11 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,29 16,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,31 6,90 % *
EBITDA marža (%)
13,62 %2,64 % *
EBITDA (€)
6 311 374 €9 % *
EBIT marža (%)
7,57 %2,99 % *
EBIT (€)
3 506 826 €9 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(2)
Trečioji šalis
(1)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
2025-12-17eA-1504-624/20253-61-3-09661-2023-2 | Atsakovas:Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos Pareiškėjas:UAB "ELMORIS" | Esmė: Dėl 2025 01 02 sprendimo Nutartis: Sprendimas pakeistas. | Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas | 3 | |
2025-01-02eI3-905-631/20253-61-3-09661-2023-2 | Atsakovas:Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos Pareiškėjas:UAB "ELMORIS" | Esmė: Dėl sprendimų panaikinimo Nutartis: Skundas (prašymas) patenkintas visiškai. | Regionų administracinis teismas | 3 |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
2025-07-02eA-191-624/20253-61-3-00858-2018-5 | Atsakovas:Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos Pareiškėjas:Viešoji įstaiga "Žaliasis taškas" | Esmė: Dėl 2023 10 05 sprendimo Nutartis: Sprendimas pakeistas. | Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas | 3 |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
12
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
VOLKSWAGEN. VW ID.4 PRO 210KWPirma registracija: 2024-12-04 | Keleivinis automobilis | - | Elektra | |
VOLKSWAGEN. VW ID.4 PRO 210KWPirma registracija: 2024-12-04 | Keleivinis automobilis | - | Elektra | |
TOYOTA TOYOTA RAV4Pirma registracija: 2022-02-15 | Keleivinis automobilis | 2 487,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
TOYOTA TOYOTA RAV4Pirma registracija: 2022-04-01 | Keleivinis automobilis | 2 487,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
TOYOTA TOYOTA RAV4Pirma registracija: 2022-04-01 | Keleivinis automobilis | 2 487,00 cm³ | Benzinas / Elektra |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (paskolos) 2020 m. – 2022 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Didžiausi GPM mokėtojai 2026 m. I ketv. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2025 m. I ketv. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2022 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
LIC-005537-EBKR 2019-11-12 | 2017-03-20 / 2027-03-20 | Lietuvos transporto saugos administracija | Licencija | Bendrijos licencija vežti krovinius |
A635-671/19(2.3.2.1E-TR3) 2019-06-25 | 2019-06-25 / 2024-06-25 | Vilniaus miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
A635-672/19(2.3.2.1E-TR3) 2019-06-25 | 2019-06-25 / 2024-06-25 | Vilniaus miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
A635-189/19(2.3.2.1E-TR3) 2019-02-19 | 2019-02-27 / 2020-03-14 | Vilniaus miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
A635-190/19(2.3.2.1E-TR3) 2019-02-19 | 2019-02-27 / 2020-03-14 | Vilniaus miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Šaltinis | Straipsnis | Data |
|---|---|---|
BNS naujienos
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPanašios įmonės
Category:
Metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgijaComp. code:
110748299Reg. date:
1996-07-25Turnover:
50-100 mln. €No. of employees:
217Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamybaComp. code:
134563889Reg. date:
1995-09-12Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
132Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamybaComp. code:
110770057Reg. date:
1997-03-28Turnover:
10-20 mln. €No. of employees:
185Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamybaComp. code:
110709524Reg. date:
1995-07-28Turnover:
10-20 mln. €No. of employees:
77Category:
Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamybaComp. code:
111529447Reg. date:
1995-06-15Turnover:
10-20 mln. €No. of employees:
78Aprašymas
Apie UAB "ELMORIS"
UAB "ELMORIS" buvo įkurta 1996-03-06. Pagrindinė įmonės veikla – Lengvųjų metalų taros gamyba (25.92.00 - EVRK 2.1), 25.92.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "ELMORIS" pardavimo pajamos buvo 46 342 403 EUR, grynasis pelnas 3 519 622 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 198. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, Titnago g. 13A, LT-02300.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: užsiimti bet kokia teisėta ūkine-komercine veikla ir kita veikla, jei ji neprieštarauja Bendrovės veiklos tikslams ir Lietuvos Respublikos įstatymams
Visi duomenys apie UAB "ELMORIS" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "ELMORIS" veikla?
UAB "ELMORIS" veikla yra: lengvųjų metalų taros gamyba (25.92.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "ELMORIS" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "ELMORIS" pajamos buvo 46 342 403 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "ELMORIS" įmonės vadovas?
UAB "ELMORIS" įmonės vadovas yra Mantas Krugelis (Generalinis direktorius).
Kokie yra UAB "ELMORIS" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 123542630
PVM mokėtojo kodas: LT235426314
Registracijos adresas: Vilnius, Titnago g. 13A, LT-02300
Koks yra UAB "ELMORIS" įmonės kodas?
UAB "ELMORIS" įmonės kodas yra 123542630.
Ar UAB "ELMORIS" yra patikima įmonė?
UAB "ELMORIS" įmonės Pre-Score* reitingas yra A - kas rodo aukščiausią įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "ELMORIS"?
UAB "ELMORIS" turi 198 darbuotojus (2026-05-13).
Koks yra UAB "ELMORIS" registracijos adresas?
UAB "ELMORIS" registracijos adresas yra Vilnius, Titnago g. 13A, LT-02300.
Ar UAB "ELMORIS" turi skolų?
UAB "ELMORIS" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

