UAB "EMANDIA" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 6 209 |
| 6 209 |
| 797 |
| 771 |
| 771 |
| 53,63 |
| 12,42 |
| -2 941 |
| 3 215 |
| 274 |
| 0 |
| -0,52 |
| -1,09 |
| - |
| - |
| 53,63 |
| 3 330 |
| 2023 |
|---|
| 6 588 |
| 6 588 |
| 911 |
| 865 |
| 865 |
| 75,00 |
| 13,13 |
| -2 076 |
| 2 094 |
| 18 |
| 0 |
| -0,32 |
| -1,01 |
| - |
| - |
| 75,00 |
| 4 941 |
| 2024 |
|---|
| 18 757 |
| 14 103 |
| 962 |
| 914 |
| 687 |
| 58,18 |
| 4,87 |
| -1 162 |
| 1 498 |
| 0 |
| 336 |
| -0,06 |
| -1,29 |
| - |
| - |
| 58,18 |
| 10 912 |
| 2024 |
|---|
| 18 757 |
| 14 103 |
| 962 |
| 914 |
| 687 |
| 58,18 |
| 4,87 |
| -1 162 |
| 1 498 |
| 0 |
| 336 |
| -0,06 |
| -1,29 |
| - |
| - |
| 58,18 |
| 10 912 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
18 757 €185 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
14 103 €114 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
962 €6 % *
Grynasis pelnas (€)
914 €6 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
687 €-21 % *
Bendras pelningumas (%)
58,18 %-22,43 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,87 %-62,91 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-1 162 €44 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 498 €-28 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €-100 % *
Trumpalaikis turtas (€)
336 €- *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,06 81,25 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-1,29 -27,72 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
58,18 %-22,43 % *
EBIT (€)
10 912 €121 % *
