UAB Emendis LT Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 433 360 |
| 32 955 |
| 5 067 |
| 4 035 |
| 307 |
| 100,00 |
| 0,93 |
| 6 735 |
| 26 673 |
| 5 653 |
| 27 477 |
| 0,00 |
| 3,96 |
| - |
| - |
| 1,59 |
| 6 879 |
| 2023 |
|---|
| 416 440 |
| 38 595 |
| 19 892 |
| 16 669 |
| 1 545 |
| 100,00 |
| 4,00 |
| 23 404 |
| 30 323 |
| 4 193 |
| 49 187 |
| 0,05 |
| 1,30 |
| - |
| - |
| 5,16 |
| 21 489 |
| 2024 |
|---|
| 404 472 |
| 39 499 |
| 12 409 |
| 10 206 |
| 997 |
| 100,00 |
| 2,52 |
| 33 610 |
| 27 443 |
| 1 401 |
| 59 334 |
| 0,08 |
| 0,82 |
| - |
| - |
| 3,63 |
| 14 689 |
| 2024 |
|---|
| 404 472 |
| 39 499 |
| 12 409 |
| 10 206 |
| 997 |
| 100,00 |
| 2,52 |
| 33 610 |
| 27 443 |
| 1 401 |
| 59 334 |
| 0,08 |
| 0,82 |
| - |
| - |
| 3,63 |
| 14 689 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
404 472 €-3 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
39 499 €2 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
12 409 €-38 % *
Grynasis pelnas (€)
10 206 €-39 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
997 €-35 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,52 %-37,00 % *
Nuosavas kapitalas (€)
33 610 €44 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
27 443 €-10 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 401 €-67 % *
Trumpalaikis turtas (€)
59 334 €21 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,08 60,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,82 -36,92 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,63 %-29,65 % *
EBIT (€)
14 689 €-32 % *
