UAB "Engineering system solutions"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2013-01-31Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 896,00 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
12* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 725,07 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
1 279 729 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
3
SąsajosIšsamus monitoringas
58
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
109
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "Engineering system solutions" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 1 292 929 |
| 78 359 |
| 119 825 |
| 102 123 |
| 6 189 |
| 50,57 |
| 7,90 |
| 659 943 |
| 521 251 |
| 22 206 |
| 1 143 255 |
| 0,48 |
| 0,79 |
| - |
| - |
| 9,01 |
| 116 537 |
| 2024 |
|---|
| 1 039 793 |
| 71 316 |
| 92 929 |
| 78 071 |
| 5 355 |
| 60,67 |
| 7,51 |
| 679 190 |
| 170 701 |
| 20 887 |
| 807 150 |
| 0,61 |
| 0,25 |
| - |
| - |
| 8,37 |
| 86 986 |
| 2025 |
|---|
| 1 279 729 |
| 46 911 |
| 132 690 |
| 104 492 |
| 3 830 |
| 94,52 |
| 8,17 |
| 724 859 |
| 223 255 |
| 16 763 |
| 906 902 |
| 0,53 |
| 0,31 |
| - |
| - |
| 9,70 |
| 124 157 |
| 2025 |
|---|
| 1 279 729 |
| 46 911 |
| 132 690 |
| 104 492 |
| 3 830 |
| 94,52 |
| 8,17 |
| 724 859 |
| 223 255 |
| 16 763 |
| 906 902 |
| 0,53 |
| 0,31 |
| - |
| - |
| 9,70 |
| 124 157 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 279 729 €23 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
46 911 €-34 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
132 690 €43 % *
Grynasis pelnas (€)
104 492 €34 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 830 €-28 % *
Bendras pelningumas (%)
94,52 %55,79 % *
Grynasis pelningumas (%)
8,17 %8,79 % *
Nuosavas kapitalas (€)
724 859 €7 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
223 255 €31 % *
Ilgalaikis turtas (€)
16 763 €-20 % *
Trumpalaikis turtas (€)
906 902 €12 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,53 -13,11 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,31 24,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
9,70 %15,89 % *
EBIT (€)
124 157 €43 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
1
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
VOLKSWAGEN. VW PASSATPirma registracija: 2018-09-21 | Keleivinis automobilis | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
7733 2014-07-02 | 2014-07-24 / Nenurodyta | Viešoji įstaiga Statybos sektoriaus vystymo agentūra | Atestatas |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
BNS naujienos
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPanašios įmonės
Category:
Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veiklaComp. code:
302999987Reg. date:
2013-02-13Turnover:
1-1,5 mln. €No. of employees:
25Category:
Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veiklaComp. code:
302845932Reg. date:
2012-08-23Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
31Category:
Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veiklaComp. code:
303106983Reg. date:
2013-07-24Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
30Category:
Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veiklaComp. code:
303108379Reg. date:
2013-07-26Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
30Category:
Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veiklaComp. code:
302838083Reg. date:
2012-08-13Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
59Aprašymas
Apie UAB "Engineering system solutions"
UAB "Engineering system solutions" buvo įkurta 2013-01-31. Pagrindinė įmonės veikla – Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla (71.12.10 - EVRK 2.1), 71.12.10. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "Engineering system solutions" pardavimo pajamos buvo 1 279 729 EUR, grynasis pelnas 104 492 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 12. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, S. Konarskio g. 28A-3, LT-03127.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: prekyba, gamyba, paslaugos ir aptarnavimas bei bet kokia kita pelno siekianti veikla
Visi duomenys apie UAB "Engineering system solutions" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Engineering system solutions" veikla?
UAB "Engineering system solutions" veikla yra: inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla (71.12.10 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "Engineering system solutions" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "Engineering system solutions" pajamos buvo 1 279 729 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "Engineering system solutions" įmonės vadovas?
UAB "Engineering system solutions" įmonės vadovas yra Liutauras Kažukauskas (Direktorius).
Kokie yra UAB "Engineering system solutions" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 302986395
PVM mokėtojo kodas: LT100007478013
Registracijos adresas: Vilnius, S. Konarskio g. 28A-3, LT-03127
Koks yra UAB "Engineering system solutions" įmonės kodas?
UAB "Engineering system solutions" įmonės kodas yra 302986395.
Ar UAB "Engineering system solutions" yra patikima įmonė?
UAB "Engineering system solutions" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "Engineering system solutions"?
UAB "Engineering system solutions" turi 12 darbuotojų (2026-05-13).
Koks yra UAB "Engineering system solutions" registracijos adresas?
UAB "Engineering system solutions" registracijos adresas yra Vilnius, S. Konarskio g. 28A-3, LT-03127.
Ar UAB "Engineering system solutions" turi skolų?
UAB "Engineering system solutions" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

