UAB "Enrensa" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 2 500 |
| 0 |
| 0 |
| 2 500 |
| - |
| 0,00 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 122 300 |
| 34 744 |
| 24 180 |
| 22 971 |
| 6 526 |
| 68,32 |
| 18,78 |
| 25 470 |
| 101 216 |
| 0 |
| 126 686 |
| 0,21 |
| 3,97 |
| - |
| - |
| 68,32 |
| 83 559 |
| 2024 |
|---|
| 1 180 455 |
| 52 699 |
| 48 942 |
| 41 529 |
| 1 854 |
| 55,06 |
| 3,52 |
| 67 419 |
| 406 882 |
| 49 965 |
| 424 336 |
| 0,01 |
| 6,04 |
| - |
| - |
| 2,78 |
| 32 826 |
| 2024 |
|---|
| 1 180 455 |
| 52 699 |
| 48 942 |
| 41 529 |
| 1 854 |
| 55,06 |
| 3,52 |
| 67 419 |
| 406 882 |
| 49 965 |
| 424 336 |
| 0,01 |
| 6,04 |
| - |
| - |
| 2,78 |
| 32 826 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
1 180 455 €865 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
52 699 €52 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
48 942 €102 % *
Grynasis pelnas (€)
41 529 €81 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 854 €-72 % *
Bendras pelningumas (%)
55,06 %-19,41 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,52 %-81,26 % *
Nuosavas kapitalas (€)
67 419 €165 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
406 882 €302 % *
Ilgalaikis turtas (€)
49 965 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
424 336 €235 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,01 -95,24 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
6,04 52,14 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,78 %-95,93 % *
EBIT (€)
32 826 €-61 % *
