UAB "Entalis" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 163 255 |
| 54 968 |
| 33 566 |
| 31 888 |
| 10 737 |
| 20,56 |
| 19,53 |
| 59 796 |
| 4 346 |
| 19 339 |
| 43 292 |
| 0,24 |
| 0,07 |
| 22,16 |
| 36 180 |
| 20,56 |
| 33 566 |
| 2023 |
|---|
| 128 524 |
| 95 203 |
| 18 707 |
| 17 772 |
| 13 164 |
| 14,48 |
| 13,83 |
| 77 568 |
| 617 |
| 38 622 |
| 37 781 |
| 0,29 |
| 0,01 |
| 21,87 |
| 28 112 |
| 14,48 |
| 18 604 |
| 2024 |
|---|
| 159 556 |
| 159 556 |
| 27 070 |
| 25 718 |
| 25 718 |
| 12,95 |
| 16,12 |
| 103 286 |
| 3 691 |
| 56 849 |
| 47 124 |
| 0,27 |
| 0,04 |
| 18,82 |
| 30 027 |
| 12,95 |
| 20 658 |
| 2024 |
|---|
| 159 556 |
| 159 556 |
| 27 070 |
| 25 718 |
| 25 718 |
| 12,95 |
| 16,12 |
| 103 286 |
| 3 691 |
| 56 849 |
| 47 124 |
| 0,27 |
| 0,04 |
| 18,82 |
| 30 027 |
| 12,95 |
| 20 658 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
159 556 €24 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
159 556 €68 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
27 070 €45 % *
Grynasis pelnas (€)
25 718 €45 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
25 718 €95 % *
Bendras pelningumas (%)
12,95 %-10,57 % *
Grynasis pelningumas (%)
16,12 %16,56 % *
Nuosavas kapitalas (€)
103 286 €33 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 691 €498 % *
Ilgalaikis turtas (€)
56 849 €47 % *
Trumpalaikis turtas (€)
47 124 €25 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,27 -6,90 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,04 300,00 % *
EBITDA marža (%)
18,82 %-13,95 % *
EBITDA (€)
30 027 €7 % *
EBIT marža (%)
12,95 %-10,57 % *
EBIT (€)
20 658 €11 % *
