UAB "ER.IN" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 155 351 |
| -155 351 |
| -155 351 |
| - |
| - |
| 133 774 |
| 3 161 998 |
| 3 259 800 |
| 35 972 |
| - |
| 23,64 |
| - |
| - |
| - |
| -1 211 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 169 942 |
| -169 942 |
| -169 942 |
| - |
| - |
| -36 188 |
| 3 335 333 |
| 3 259 800 |
| 39 345 |
| - |
| -92,17 |
| - |
| - |
| - |
| -1 210 |
| 2025 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 3 809 642 |
| 3 809 642 |
| 3 809 642 |
| - |
| - |
| 3 773 454 |
| 3 497 866 |
| 3 263 800 |
| 4 007 520 |
| - |
| 0,93 |
| - |
| - |
| - |
| -1 214 |
| 2025 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 3 809 642 |
| 3 809 642 |
| 3 809 642 |
| - |
| - |
| 3 773 454 |
| 3 497 866 |
| 3 263 800 |
| 4 007 520 |
| - |
| 0,93 |
| - |
| - |
| - |
| -1 214 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
0 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
0 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 809 642 €2 142 % *
Grynasis pelnas (€)
3 809 642 €2 342 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 809 642 €2 342 % *
Bendras pelningumas (%)
-Grynasis pelningumas (%)
-Nuosavas kapitalas (€)
3 773 454 €10 527 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 497 866 €5 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 263 800 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
4 007 520 €10 086 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-Skolos / nuosavybės rodiklis
0,93 101,01 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-EBIT (€)
-1 214 €0 % *
