UAB "Erinta" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 11 533 |
| 11 533 |
| 1 087 |
| 1 033 |
| 1 033 |
| 10,27 |
| 8,96 |
| 5 804 |
| 6 038 |
| 7 |
| 11 835 |
| 0,50 |
| 1,04 |
| - |
| - |
| 10,27 |
| 1 184 |
| 2024 |
|---|
| 10 106 |
| 10 106 |
| 684 |
| 650 |
| 650 |
| 7,72 |
| 6,43 |
| 6 455 |
| 5 773 |
| 7 |
| 12 221 |
| 0,64 |
| 0,89 |
| - |
| - |
| 7,72 |
| 780 |
| 2025 |
|---|
| 4 999 |
| 4 999 |
| 398 |
| 374 |
| 374 |
| 9,60 |
| 7,48 |
| 6 829 |
| 5 880 |
| 7 |
| 12 702 |
| 2,54 |
| 0,86 |
| - |
| - |
| 9,60 |
| 480 |
| 2025 |
|---|
| 4 999 |
| 4 999 |
| 398 |
| 374 |
| 374 |
| 9,60 |
| 7,48 |
| 6 829 |
| 5 880 |
| 7 |
| 12 702 |
| 2,54 |
| 0,86 |
| - |
| - |
| 9,60 |
| 480 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
4 999 €-51 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
4 999 €-51 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
398 €-42 % *
Grynasis pelnas (€)
374 €-42 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
374 €-42 % *
Bendras pelningumas (%)
9,60 %24,35 % *
Grynasis pelningumas (%)
7,48 %16,33 % *
Nuosavas kapitalas (€)
6 829 €6 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
5 880 €2 % *
Ilgalaikis turtas (€)
7 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
12 702 €4 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
2,54 296,88 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,86 -3,37 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
9,60 %24,35 % *
EBIT (€)
480 €-38 % *
