UAB "Esma LT" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2021 |
|---|
| 172 195 |
| 172 195 |
| 73 002 |
| 61 970 |
| 61 970 |
| 45,20 |
| 35,99 |
| 64 470 |
| 33 804 |
| 0 |
| 98 274 |
| 0,37 |
| 0,52 |
| - |
| - |
| 42,39 |
| 73 002 |
| 2022 |
|---|
| 37 700 |
| 37 700 |
| 32 376 |
| 27 517 |
| 27 517 |
| 99,20 |
| 72,99 |
| 44 928 |
| 35 742 |
| 0 |
| 80 670 |
| 1,19 |
| 0,80 |
| - |
| - |
| 85,88 |
| 32 376 |
| 2023 |
|---|
| 307 427 |
| 307 427 |
| 195 655 |
| 166 304 |
| 166 304 |
| 65,56 |
| 54,10 |
| 211 232 |
| 41 308 |
| 0 |
| 252 540 |
| 0,69 |
| 0,20 |
| - |
| - |
| 63,64 |
| 195 655 |
| 2023 |
|---|
| 307 427 |
| 307 427 |
| 195 655 |
| 166 304 |
| 166 304 |
| 65,56 |
| 54,10 |
| 211 232 |
| 41 308 |
| 0 |
| 252 540 |
| 0,69 |
| 0,20 |
| - |
| - |
| 63,64 |
| 195 655 |
Pajamos (€)
2023
Pajamos (€)
307 427 €715 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
307 427 €715 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
195 655 €504 % *
Grynasis pelnas (€)
166 304 €504 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
166 304 €504 % *
Bendras pelningumas (%)
65,56 %-33,91 % *
Grynasis pelningumas (%)
54,10 %-25,88 % *
Nuosavas kapitalas (€)
211 232 €370 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
41 308 €16 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
252 540 €213 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,69 -42,02 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,20 -75,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
63,64 %-25,90 % *
EBIT (€)
195 655 €504 % *
